خرید بک لینک
تور دبی
خرید توتون توتون
راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

باربري لواسان 

باربري لواسان , هزينه و نرخ اتوبار در لواسان , جهت كسب اطلاع از هزينه و نرخ باربري در لواسان صفر تا صد كار با مشاورين ما در آسمان بار تهران بزرگ تماس بگيريد :  هر ايراني مي داند كه پايتخت كشورما تهران داراي مناطق بسيار زيادي مي باشد كه مردمان در آنها زندگي مي كنند . لواسان نيز يكي از مناطق مي باشد كه مردمان آن از نظر وضع مالي بسيار خوب مي باشند و اكثرا افرادي تنوع طلب مي باشند در اين منطقه اجاره نشين هايي نيز وجود دارد كه بايد هر ساله به خانه جديدي اثاث كشي كنند .

باربري لواسان

اما همه افراد در تعويض كردن خانه يك مشكل بسيار بزرگ دارند كه سخت ترين كار تعويض خانه است ، مشكل بزرگ اثاث كشي در همه خانوار هاي اين منطقه وجود دارد . اما براي حل كردن اين مشكل چه بايد كرد ؟ افرادي با همكاري يكديگر جمع شدند و به بررسي و تحقيق پرداختند تا اين مشكل را بتوانند حل و فصل كنند . اين افراد تصميم به احداث شركتي كردند كه در آن افرادي را استخدام كنند و به كارهاي حمل و نقل اثايه و اسباب كشي بپردازند . افراد با همكاري يكديگر شركت باربري آسمان بار تهران ( باربري لواسان ) را تاسيس كردند و مشغول به فعاليت شدند .

اتوبار لواسان ، باربري آسمان بار تهران

بعد از تاسيس نمودن اين شركت بديهي است كه در اوايل هر كاري سختي هاي بسياري پيش خواهد آمد ، اما با پشت كار و كادر بسيار زحمت كش در اين شركت توانسته خود را به جاهاي بسيار بالا بكشاند . با جرات مي توان گفت كه باربري لواسان يكي از بهترين باربري هاي تهران بزرگ مي باشد كه در اختيار مردم عزيز قرار دارد . اتوبار لواسان با داشتن افراد و كادري بسيار با تجربه و كاردان در اين زمينه آماده خدمت به شما عزيزان مي باشد . اين مجموعه داراي نظم و نظام بسيار خاص و منظمي مي باشد كه همه افراد مشغول به فعاليت هاي بسيار خوب خود هستند و كاري در زمان معيين انجام مي شود .

مديريت باربري لواسان به دست چه كسي مي باشد ؟

باربري لواسان با داشتن نظم بسيار عالي بديهي است كه مديريت اين شركت به دست فردي بسيار مقتدر و تحصيل كرده مي باشد كه توانسته اين نظم را بر شركت باربري لواسان حاكم كند . اين مدير توانا براي تمام كارها و توسعه هاي شركت باربري آسمان بار تهران برنامه هاي خاصي دارد و تمام كارهاي درخواستي از سوي مشتريان بعد از بررسي در زمان معيين بايد انجام شود . همچنان كادر اين شركت كه با همكاري و دلسوزي با مديريت همكاري كرده و بهترين خدمات را براي مردم عزيز ارائه مي دهند تا شما عزيزان هميشه از اين شركت راضي باشيد .

شركت باربري آسمان بار تهران ( باربري لواسان ) فقط براي خدمت به ساكنان اين منطقه مي باشد ؟

باربري لواسان بعد از گذشت سالهاي بسيار سخت و شركت در باربري هاي بزرگ و اسباب كشي هاي حساس و طولاني توانسته تجربه هاي بسياري زيادي در كار خود كسب كند و مهارت خاصي را بدست آورد . بعد از اطمينان داشتن به كار خود در شركت و داشتن افراد و تيم هاي تخصصي در همه زمينه اقدام به خدمت كردن به تمام مردم شهر تهران كرد و اين كار را با احداث شعبه هاي ديگر در نقاط مختلف تهران آغاز كرد و سريعا هم رشد كردند زيرا كه اين شركت بسيار با تجربه مي باشد و در كار خود پيشرفت زيادي كرده است . باربري لواسان با استفاده از نوين ترين روش هاي بسته بندي و حمل و نقل تمام تلاش خود را مي كند تا لوازم و اثاثيه شما را به نحو احسن به مكان جديد انتقال دهد .

خدمات باربري لواسان ، باربري آسمان بار تهران

همانگونه كه گفته شد اسباب كشي كار بسيار مشل و خسته كننده اي مي باشد حتي ممكن است كه در جابجايي لوازم بزرگ و سنگين افراد دچار آسيب ديدگي جسمي نيز بشوند كه اين اتفاق در صورتي رخ مي دهد كه از اينگونه وسايل به شكل استاندارد گرفته نشود كه باعث زيان هاي جبران ناپذيري براي ستون فقرات و ديگر نقاط بدن وارد مي كند . به اين دليل همه اينكارها بايد به دست افراد متخصص و ماهر صورت گيرد زيرا كه اين افراد راه هاي استاندارد حمل اينگونه لوازم را آموزش ديده اند و مي دانند كه چطور اينگونه لوازم را حمل كنند كه به بدن خود آسيبي نرسد . باربري لواسان داراي افراد و تيم هاي بسيارذ ماهري مي باشد كه آماده ارائه خدمت به مردم عزيز مي باشد . بعد از تماس و درخواست سرويس كارشناسان ما اقدام به بررسي كارهاي اسباب كشي مورد نظر مي كنند و همه لوازم و افراد مورد نياز را ليست بندي كرده و به شركت ارائه مي دهند كه در زمان تعيين شده اين افراد و لوازم به محل مورد نظر فرستاده شوند و كارهاي خود را شروع كنند . از خدمات باربري لواسان مي توان به موارد زير اشاره نمود :

 • بسته بندي اثاثيه منزل و لوازم ديگر
 • استفاده از بهترين ماشين هاي حمل و نقل
 • محاسبه عادلانه هزينه هاي باربري
 • داشتن كادري خوش اخلاق و احترام گذاشتن به نظرات و پيشنهاد هاي مشتريان
 • صادر كردن بيمه نامه و بار نامه معتبر
 • استفاده از باكيفيت ترين لوازم و وسايل در بسته بندي
 • و انواع خدمات ديگر كه در بعضي از موارد در صورت نياز ارائه خواهند شد كه شما عزيزان در جابجايي كه داريد بهترين خاطرات را داشته باسيد و نگران هيچ چيزي نباشيد چون ما تمام لوازم شما را تضمين خواهيم كرد .

آيا باربري لواسان فقط براي ارسال كردن اثاثيه منزل ارائه خدمات مي كند ؟

باربري لواسان ( باربري آسمان بار تهران ) آماده ارائه خدمت در ارسال كردن تمام كالاهاي شما عزيزان مي باشد . ارسال ادوات اداري ، شركت ها ، فروشگاه ها ، موسسات ، مجموعه ها ، محصولات توليد كنندگان ، كالاهاي بازاريان عزيز و … با باربري لواسن صورت مي گيرد . بازاريان و توليد كنند گان مي توانند با استفاده از سرويس وي آي پي وارد قرارداد با شركت بشوند تا در مواقع تعيين شده بدون نياز به تماس گرفتن سرويس هاي در محل حاضر بشوند و ارائه خدمت كنند و بازاريان و توليد كنندگان نگران كالاها و محصولات خود نباشند زيرا كه در زمان تعيين شده به مقصد خواهند رسيد . فقط كافيست با شماره هاي ما تماس بگيريد .

ماشين هاي مورد استفاده در باربري لواسان چه ويژيگي هايي دارند ؟

ماشين هايي كه در باربري لواسان استفاده مي شود عبارتند از : وانت ، نيسان ، كاميون ، كاميونت ، ترانزيت مي باشند كه در ميان تاين ماشين هاي باري داراي اتاق و سقف مي باشند كه در شرايط خاص از آنها استفاده مي شود به عنوان مثال در هواي بارانس از ماشين هاي سقف دار استفاده مي شود . اين ماشين ها همگي راننده هاي مخصوص و بسيار ماهري دارند كه اين وسيله هاي نقليه را كنترل مي كنند و به تمام خيابان ها و شهر اين شهر آشنايي كامل دارند .

آيا بسته بندي كردن لوازم در اسباب كشي لازم است ؟

افراد بسيار زيادي در اين باور مي باشند كه لوازم نيازي به بسته بندي ندارد اما اينگونه نيست و لوازم و وسايل براي جابجايي به بسته بندي نياز دارد . حتي مي توان گفت كه مهمترين كار در اسباب كشي بسته بندي كردن لوازم مي باشد كه بايد به طور كاملا اصولي انجام شود . اين افراد با استفاده از بهترين روش ها و وسايل با كيفيت اينكار را انجام مي دهند .

بسته بندي حرفه اي باربري لواسان ، باربري آسمان بار تهران

باربري لواسان با داشتن افراد و تيم هاي بسيار متخصص در زمينه بسته بندي لوازم منزل و ادارات بهترين بسته بندي ها را انجام مي دهند . اين افراد با استفاده از بهترين لوازم و كارتونهاي با كيفيت براي اسباب كشي كارهاي خود را به صورت كاملا اصولي انجام مي دهند تا در مواقع حمل و نقل هيچ آسيبي به لوازم وارد نشود و سالم به مقصد برسد .

از لوازم و وسايلي كه در بسته بندي استفاده مي شود مي توان به موارد زير اشاره نمود :

 • استفاده از كارتونهاي ضخيم در ابعاد مختلف
 • استفاده از نوارهاي پلاستيكي بادوام براي پيچيدن به دور اجسام
 • استفاده از نايلون هاي حبابدار كه نوعي ضربه گير نيز مي باشند
 • استفاده از چسب هاي نواري
 • استفاده از برچسب هاي رنگي جهت درج اطلاعات محتويات درون كارتون ها
 • استفاده از پوشال و اونواع ضربه گير
 • و ديگر لوازم بسياري كه در صورت نياز استفاده خواهند شد تا بسته بندي به نحو احسن صورت گيرد و در حمل و نقل هيچ آسيبي به كالاها و لوازم نرسد.

***توجه :

بسياري افراد دغدغه تهيه كردن اين لوازم را دارند كه در اينجا بايد بگوييم تهيه اين لوازم به عهده باربري لواسان مي باشد كه بهترين و با كيفيت ترين لوازم را براي اينكار انتخاب مي كند .

هزينه هاي باربري لواسان به چه صورتي محاسبه مي شود ؟

تمام شركت هاي باربري تحت نظر اتحاديه باربري دولتي فعاليت هاي خود را انجام مي دهند ، باربري لواسان ( باربري آسمان بار تهران ) نيز جزو اين شركت ها مي باشد و تابع اتحاديه است . تمام نرخ ها از طرف اتحاديه صادر مي شود و همه در اجرا كردن اين نرخ ها مسئوليت داريم . محاسبه هزينه هاي باربري لواسان به نوع سرويسي مي دهد بستگي دارد .

باربري لواسن ، باربري آسمان بار تهران تمام آمادگي خود را براي ارائه خدمات به شما عزيزان اعلام مي كند و تمام تلاش خود را مي كند تا شما عزيزان يك جابجايي رويايي داشته باشيد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

باربري شهرك غرب

باربري شهرك غرب ,اتوبار شهرك غرب , هزينه و نرخ باربري در شهرك غرب براي اسباب كشي و جابجايي اثاثيه منزل , بهترين اتوبار شهرك غرب , با ما تماس بگيريد : مجتمع مسكوني شهرك غرب در سال ۱۳۴۰ با طراحي و معماري مهندسان آمريكايي در شمال غرب تهران تاسيس شد ، ساختمان ها و برج هاي اين شهرك بر اساس مدل برج هاي مسكوني ايالت متحده ساخته شده است به اين دليل به اين منطقه را شهرك غرب ناميدند . اين منتطقه در آن زمان محل سكونت افراد و مسافران آمريكايي بود كه بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ايران در اختيار مردم عزيز كشورمان قرار گرفت .

از قديم اليام در اين منطقه اثاث كشي و جابجايي لوازم بسيار زياد مي باشد و امروزه نيز اين امر بر سرجاي خود قرار دارد و خانوار ها و صاحبان شركت ها جابجايي زيادي را اين منطقه انجام مي دهند . اما طبق اگاهي همه عزيزان اسباب كشي كار آسان و راحتي نمي باشد ، اينكار داراي مراحلي مي باشد كه بايد به دست افراد متخصص انجام شود اضافه مي كنيم كه اينكار بسيار خسته كننده نيز مي باشد . به همين جهت افرادي جمع شدند و تصميم گرفتند كه يك شركتي تاسيس كنند كه در آن به تمام كارهاي اسباب كشي مردم را بر عهده گرفته و آن را انجام دهند . باربري شهرك غرب تاسيس شد و در آن بسياري افراد مشغول كار شدند و اسباب كشي هاي مردم را براحتي انجام مي دادند .

باربري شهرك غرب

اتوبار شهرك غرب ، باربري آسمان بار تهران

همانگونه كه گفتيم اسباب كشي يك كار بسيار سخت و خسته كننده مي باشد اتوبار شهرك غرب با داشتن كادري مجرب و باتجربه مي تواند اثاثيه منزل و لوازم ادارت و شركت هاي شما را به هر كجايي كه قصد داريد ارسال مي كند . افراد و تيم هايي كه باربري شهرك غرب در اختيار دارد همگي در زمينه هاي مختلف ماهر و متخصص مي باشند . افراد يا تيم هاي متخصص بسته بندي لوازم منزل و ادارات كه بسيار در اثاث كشي مهم هستند . افراد و تيم هاي حرفه اي شركت باربري شهرك غرب در زمينه بارچيني و غيره همچنان رانندگان بسيار با مهارتي وجود دارند كه وسايل نقليه هاي اين باربري را كنترل و هدايت مي كنند . باربري شهرك غرب در اختيار شما عزيزان مي باشد و شما مي توانيد با شماره گيري و تماس با ما درخواست خود را ابلاغ كنيد و كادر ما اقدام به خدمت رساني كنند .

باربري شهرك غرب آيا مختص افراد و ساكنان اين منطقه مي باشد ؟

باربري شهرك غرب بعد از تاسيس شدن و پيمون پله اي ترقي و مهارت يافتن در كار خود تصميم به زدن شعبه هاي ديگر در نقاط ديگر كلانشهر تهران شد كه با استقبال مردم نيز روبرو شد. باربري آسمان بار تهران ( باربري شهرك غرب ) توانسته با شركت كردن در اثاث كشي هاي بزرگ و جابجايي ادوات اداري بسياري خدمات بسيار جالبي را براي مردم عزيز ارائه دهد . اين شركت آماده ارائه خدمت به تمام مردم عزيز شهر تهران مي باشد فقط كافيست با شماره هاي باربري شهرك غرب تماس گرفته و درخواست همكاري كنيد .

باربري شهرك غرب ( باربري آسمان بار تهران ) براي ارسال بار به ديگر شهر هاي ايران هم سرويس ارائه مي دهد ؟

باربري شهرك غرب براي ارسال بار به شهر هاي ديگر نيز آماده ارائه خدمات مي باشد ، براي ارسال بار به ديگر شهر بايد بارنامه و بيمه نامه معتبري صادر شود كه باربري ما اين كار را براي شما انجام مي دهد. بيمه نامه هزينه كمي را براي مشتري بدنبال دارد كه در صورت اتفاقات پيش بيني نشده بار صدمه اي ببيند خسارت آن را تماما دريافت مي كند و بهتر است اينكار انجام شود تا خيال همه از هر جهت راحت باشد .

باربري شهرك غرب چه خدماتي براي مشتريان ارائه مي دهد ؟

همان گونه كه همگي آگاهي داريم اسباب كشي كار بسيار سخت و خسته كننده اي مي باشد اينكار بايد به صورت اصولي و طي مراحلي انجام گيرد . شركت باربري شهرك غرب با ارائه بهترين خدمات اينكار را براي شما انجام مي دهد . وقتي كه شما عزيزان تماس گرفته و درخواست سرويس مي كنيد ، درست بعد از تماس گرفتن شما كارشناسان ما به مل مورد نظر فرستاده شده و تمام مراحل كار را بررسي مي كنند و لوازم مورد نياز براي اينكار را ليست كرده و بهئ شركت ارائه مي دهند و شركت باربري شهرك غرب اين لوازم و افراد و تيم هاي مخصوص را به محل اعزام مي كند تا شروع با كار كنند . از جمله خدمات شركت باربري آسمان بار تهران ( باربري شهرك ) مي توان به موارد زير اشاره نمود :

 • بسته بندي حرفه اي و اصولي لوازم ادارات و بسته بندي اثاثيه منزل
 • استفاده از ماشين هاي بروز براي حمل و نقل بار
 • استفاده از لوازم استاندارد و با كيفيت براي بسته بندي لوازم
 • بهره گيري از نيروي جوان و كاربلد
 • احترام گذاشتن كادر به نظرات و پيشنهاد هاي مشتريان
 • محاسبه عادلانه هزينه ها
 • صادر كردن بارنامه و بيمه نامه معتبر
 • و ديگر خدمات بسياري كه در صورت نياز ارائه خواهند شد كه شما عزيزان يك جابجايي رويايي داشته باشيد .

آيا بسته بندي در اسباب كشي لازم مي باشد ؟

بعضي از افراد بر اين باور مي باشند كه بسته بندي كردن صرفا براي بيشتر شدن هزينه باربري مي باشد كه بهتر است بگوييم اصلا اينگونه نمي باشد . بسته بندي كردن لوازم منزل و يا ادارات و شركت ها در امر اسباب كشي مهمترين كار مي باشد زيرا اين كار مزيت هاي زيادي دارد كه از جمله آنها مي توان به موارد زير اشاره نمود :

 • جلوگيري از آسيب ديدگي
 • جلوگيري از مفقود شدن
 • حمل و نقل آسان و راحت
 • سرعت بخشيدن به كارهاي بارگيري و خالي كردن بار در محل جديد
 • پيدا كردن سريع اشيا و لوازم در چيدمان جديد ( درمكان جديد )
 • و …

چه كساني مي توانند امورات بسته بندي را انجام دهند ؟

بهتر است بگوييم كه هر كسي قادر به انجام امورات بسته بندي نمي باشد اينكار را فقط افرادي كه متخصص اينكار مي باشند مي توانند انجام بدهند . اين افراد و يا تيم هاي بسته بندي با استفاده از لوازم و وسايل مورد نياز بسته بندي كارهاي خود را انجام مي دهند . باربري شهرك غرب با داشتن تيم هاي متخصص بسته بندي آماده ارائه خدمات در اين زمينه نيز مي باشد .

بسته بندي حرفه اي باربري شهرك غرب ، باربري آسمان بار تهران

باربري شهرك غرب با استفاده از بهترين تيم هاي بسته بندي لوازم منزل و ادارت و با استفاده از بهترين و با كيفيت ترين لوازم و سايل بسته بندي تمام اشيا و لوازم شما را به طور اصولي بسته بندي مي كنند . لوازم و وسايلي كه در امورات بسته بندي استفاده مي شوند عبارتند از :

 • كارتون هاي ضخيم در ابعاد مختلف
 • بابل رپ ( نايلون هاي حبابدار كه بمنظور ضربه گير از آنها استفاده مي شوند )
 • استرچ رپ ( نوعي نوار پلاستيكي بادوام مي باشد كه به دور اجسام پيچيده مي شوند )
 • نوار چسب هاي مخصوص
 • برچسب هاي رنگي و ساده
 • و بسياري از لوازم ديگر كه در صورت نياز به كدام از آنها سريعا تهيه و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تهيه كردن اين لوازم بر عهده چه كسي مي باشد ؟

خيلي از افراد دغدغه تهيه اين لوازم را دارند اما باربري شهرك غرب تهيه كردن اين لوازم را بر عهده دارد و خود شركت اقدام به تهيه اين وسايل مي كند ، اين لوازم بايد با كيفيت و استاندارد باشند و گرنه در حمل و نقل خودشان آسيب ديده و باعث ايجاد خسارات بسيار زيادي مي شوند . خصوصا براي بسته بندي لوازم شكستني و لوازم حساس ادارات و غير كه هم بايد كارتون و جعبه هاي بسيار بادوام استفاده شود و هم در بسته بندي كردن دقت دوچنداني شود كه اينگونه لوازم بسيار در معرض آسيب ديدگي مي باشند .

چگونگي محاسبه هزينه هاي باربري شهرك غرب

تمام موسسات و مجموعه هاي فعال در اين زمينه همگي از اتحاديه باربري دولتي پيروي مي كنند . شركت باربري آسمان بار تهران ( باربري شهرك غرب ) نيز جزو اين مجموعه ها مي باشد و تمام نرخ ها و هزينه هاي آن تابع اين اتحاديه مي باشد . محاسبه هزينه هاي باربري به نوع خدمتي كه ارائه مي شود بستگي دارد و عواملي چون : مسافت طي شده ، تعداد كارگران ، ماشين هاي مورد استفاده در اين اسباب كشي ، لوازم استفاده شده و غيره مي توانند در هزينه باربري تاثير گذار باشند .
باربري آسمان بار تهران ( باربري شهرك غرب ) آمادگي خود را در ارائه خدمات به شما عزيزان اعلام ميكند و تمام لوازم و كالاهاي شما را به تمام نقاط كشور ارسال مي كند فقط كافيست با شماره هاي شركت باربري شهرك غرب تماس بگيريد و درخواست سرويس كنيد تا يك جابجايي خاطره انگيز و رويايي داشته باشيد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

  باربري پونك  

باربري آسمان بار تهران ، باربري پونك , هزينه و نرخ باربري و اتوبار در پونك , سردار جنگل , بلوار عدل , خيابان ميرازابابايي و ايران زمين جنوبي چقدر است . با ما تماس بگيريد : باربري در پونك رواج بسيار زياد ي دارد زيرا كه پونك يكي از مناطق بسيار مرفه نشين تهران بزرگ مي باشد كه همه خانوار هاي ساكن آن منطقه تمايل بسيار زيادي در تعويض زود به زود خانه خود دارند تا تنوعي در زندگي داشته باشند به اين خاطر اين منطقه يكي از مناطقي مي باشد كه در آن اسباب كشي و جابجايي بار بيشتر مي باشند .

باربري پونك

همگي به اين موضوع آگاهي داريم كه يكي از كار بسيار مهم و سخت در تعويض كردن خانه اثاث كشي مي باشد ، كه مردم را در بعضي از موارد از تعويض كردن خانه باز مي دارد. براي حل كردن اين مشكل افرادي با همكاري يكديگر جمع شده و يك مجموعه اي را تاسيس نمودند كه تمام كارهاي باربري و اثاث كشي را برعهده مي گيرند و خانوار هاي محترم ديگر نگران اسباب كشي نيستند و با شركت اتوبار آسمان بار تهران يك جابجايي رويايي را تجربه مي كنند .

آيا شركت باربري آسمان بار تهران فقط در اثاث كشي منازل سرويس ارائه مي دهد ؟

نخير ، باربري آسمان بار تهران در همه كار هاي باربري به مردم سرويس هاي ويژه اي ارائه خواهد  داد . جابجايي لوازم و ادوات اداري ، شركت ها ، فروشگاه ها ، سازمان ها ، موسسات و غيره كه در اينجا اين خدمات به حساسيت بيشتري نيز نياز دارند زيرا كه لوازم ادارات بسيار حساس مي باشند و اصلا نبايد در موقع حمل ضربه اي به انها وارد شود زيرا اين لوازم بسيار حساس مي باشند و در صورت وارد شدن كوچكترين ضربه خراب شده و باعث وارد شدن خحسارات به شركت و مجموعه مورد نظر مي شود . شركت باربري آسمان بار تهران اينكار را براي شما به بهترين شكل ممكن و بدون داشتن خسارت انجام مي دهد و به مديران اين تضمين را مي دهند كه تمام لوازم و وسايل اداره بدون آسيب ديدگي به مقصد مي رسند .

اتوبار پونك ، باربري آسمان بار تهران

اتوبار پونك با داشتن افرادي متخصص در تمام زمينه هاي باربري تمام تلاش خود را مي كند تا بهترين خدمات را براي مردم عزيز اين منطقه ارائه كند. افراد و تيم هاي متخصص بسته بندي لوازم منزل و ادارات كه كار بسته بندي يكي از مهمترين كاري هاي اثاث كشي مي باشد . تيم هاي نيرومند و كاربلد و همچنان جوان در زمينه حمل لوازم سنگين و حجيم كه بايد به صورت ماهرانه انجام شود كه به در و ديوار و خود وسيله آسيبي وارد نشود . رانندگان بسيار ماهر كه به تمام خيابان ها و كوچه هاي شهر آشنايي دارند و كالاهاي مورد نظر را بدون وقفه به مقصد مي رسانند . بارچين هاي استاد كه به صورتي يارگيري مي كنند كه هيچ فضاي خالي ميان بار ها وجود نداشته باشد تا از تكان خوردن و وارد شدن آسيب به لوازم جلوگيري شود .

آيا باربري آسمان بار تهران فقط در اختيار ساكنان پونك مي باشد ؟

اين باربري بعد از تاسيس شدن و با كسب تجربه هاي بسيار در اين زمينه و اطمينان داشتن و كادر خود تصميم به زدن شعيه هاي ديگر در مناطق ديگر تهران نيز گرفت . مي توان گفت باربري آسمان بار تهران يكي از بهترين شركت هاي باربري مي باشد كه در خدمت همه مردم تهران بزرگ مي باشد و در تمام اثاث كشي ها و جابجايي لوازم و ادوات اداري و شكرت ها به مردم عزيز خدمات رساني مي كند . همه تلاش ما اين است كه لبخند رضايت بر لبتان وجود داشته باشد .

باربري پونك ، باربري آسمان بار تهران چه خدماتي را در صورت درخواست سرويس ارائه مي دهد ؟

اين باربري با داشتن كادري بسيار مجرب و كاركشته از لحظه اي كه شما درخواست سرويس مي كنيد خدمات خود را ارائه مي دهند . بعد از تماس شما عزيزان كارشناسان ما به محل مورد نظر فرستاده مي شوند و تمام نكته ها را بررسي نموده  و لوازم مورد نياز از جمله : تعداد كارتون هاي بسته بندي ، تعداد نفرات كارگرها ، لوازم ديگر بسته بندي ، ماشين هاي مورد نياز براي حمل و غيره را ليست كرده و به شركت ارائه مي دهند تا شركت براي فرستادن اين موارد اقدام كند . از ديگر خدمات شركت باربري آسمان بار تهران مي توان به موارد زير اشاره كرد :

 • بسته بندي اثاثيه منزل و ادارات
 • صادر كردن بيمه نامه و بار نامه معتبر
 • احترام گذاشتن كادر به نظرات و پيشنهاد هاي نشتريان
 • محاسبه عادلانه و قانوني هزينه هاي باربري
 • بهره گيري از تيم هاي حرفه اي و ماشين هاي باربري بسيار امن
 • و …

آيا بسته بندي لوازم در باربري پونك ضرورت خاصي دارد ؟

بسته بندي باربري پونك : اين سوالي مي باشد كه اكثر افرادي كه قصد اثاث كشي دارند از ما مي پرسند ، براي پاسخ به اين سوال بايد بگوييم كه بسته بندي لوازم منزل و ادارات و يا ديگر مجموعه ها مهمترين قسمت اسباب كشي مي باشد كه بايد به صورت دقيق و اصولي انجام شود كه مزيت هاي بسيار زيادي دارد از جمله : حمل و نقل آسان ، جلوگيري از مفقود شدن و آسيب ديدگي ، پيدا كردن لوازم در چيدمان جديد و بسيار مزيت هاي ديگر ، پس بنابراي بسته بندي لوازم در اسباب كشي ضرورت بسيار خاصي دارد .

آيا كسي كه در اين زمينه تخصصي ندارد مي تواند كار بسته بندي را انجام دهد ؟

نخير ، كار بسته بندي بسيار حساس مي باشد كه اصول و قواعد خود را دارد كه بايد دقيقا آنها را رعايت نمود . اينكار بايد به دست افراد و تيم هاي بسيار متخصص انجام گيرد كه آنها نيز با استفاده لوازم مخصوص بسته بندي اينكار را انجام مي دهند . شركت باربري پونك با داشتن افرادي بسيار ماهر و متخصص در اين زمينه مي تواند بهترين خدمات را ارئه دهد .

بسته بندي حرفه اي باربري آسمان بار تهران ، باربري پونك

همانطور كه گفتيم بسته بندي لوازم منزل و ادارات و شركتها ي در جابجايي بسيار مهم مي باشد كه بايد به صورت دقيق و به دست افراد و تيم هاي متخصص انجام گيرد . باربري آسمان بار تهران با داشتن افراد و تيم هاي متخصص در اين زمينه بهترين بسته بندي را براي شما عزيزان انجام خواهد داد . اين افراد با استفده از لوازم و وسايل مورد نياز در بسته بندي را در اختيار دارند كه كيفيت كارهايشان را بالا مي برد . از جمله لوازم و وسايل مورد نياز در بسته بندي مي توان به موارد زير اشاره نمود :

 • كارتون هاي ضخيم در ابعاد مختلف براي مصارف گوناگون
 • استرچ رپ ( نوعي نوار پلاستيكي بادوام مي باشد كه به دور اجسام مي پيچند )
 • بابل رپ ( نايلون هاي حباب دار مي باشد كه به منظور ضربه گير به دور اجسام مي پيچند )
 • چسب نواري ( براي چسباندن درب هاي كارتون ها استفاده مي شود كه بايد با دستگاه هاي چسب زن دستي مورد استفاده قرار گيرند )
 • برچسب ( استفده از برچسب هاي رنگي براي درج اطلاعات محتويات داخل كارتون كه در پيدا كردن لوتازم در محل جديد براي چيدن بسيار موثر مي باشد .
 • استفاده از پوشال و انواع ضربه گير هاي ديگر
 • و بسيار لوازم ديگر كه در صورت نياز تهيه و مورد استفاده قرار خواهند گرفت .

***نكته مهم :

بسياري از افراد اين نگراني را دارند كه اين لوازم را از كجا بايد تهيه كنند بايد اين مورد را اضافه كنيم كه شما اصلا دغدغه تهيه لوازم را نداشته باشيد زيرا كه شركت باربري ما تمام اين لوازم را تهيه خواهد كرد كه بهترين كيفيت را داشته باشند .

ماشين هايي كه شركت باربري آسمان بار تهران ( باربري پونك ) استفاده مي كند چه ويژگي هايي دارد ؟

شركت باربري پونك از ماشين هاي مختلفي براي باربري استفاده مي كند از جمله اين ماشين ها : وانت بار ، نيسان ، كاميون ، كاميونت ، ترانزيت و غيره ، كه همه اين ماشين ها داراي رانندگان بسيار ماهر مي باشند كه به تمام خيابان ها و كوچه هاي شهر بسيار آشنايي دارند و تمام كالاهاي شمارا در اسرع وقت به محل مورد نظر خواهند رساند . اين ماشين ها توسط افراد بسيار متخصص در زمينه بارچيني بار گيري مي شوند كه در بين كالاهاي بارگيري شده فضاي خالي وجود نداشته باشد و موجب تكان خوردن و آسيب ديدگي نشود .

هزينه هاي باربري آسمان بار تهران ، باربري پونك

گفتني است كه تمام شركت هاي فعال در اين زمينه تحت نظر اتحاديه دولتي باربري مشغول خدمت رساني مي باشد كه تمام نرخ هاي باربري ها از آن اتحاديه پيروي مي كند . شركت باربري ما هم جز آنها مي باشد كه تابع اتحاديه مي باشد و محاسبه هزينه هاي باربري به نوع خدمتي كه ارائه مي شود بستگي دارد .

باربري آسمان بار تهران ( باربري پونك ) آمادگي خود را جهت جابجايي لوازم و ادوات اداري و شركت ها و همچنين اثاث كشي منزل اعلام مي كند و تمام سعي خود را مي كند كه اسباب كشي شما به بهترين شكل ممكن انجام گيرد . براي درخواست سرويس با شركت ما تماس بگيريد .

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

باربري قيطريه 

بار بري قيطريه , هزينه و نرخ اتوبار و باربري در قيطريه شمال تهران , هزينه صفر تا صد اسباب كشي از بسته بندي تا چيدمان در منزل جديد محله قيطريه را مي توانيد از آسمان بار تهران بپرسيد : قيطريه يكي از مناطق بسيار معروف و مرفه نشين تهران مي باشد كه وضع مالي ساكنان اين منطقه بسيار خوب مي باشد . اين افراد دوست دارند كه محل زندگي خود را زود بزود تغيير دهند و تنوعي در زندگي داشته باشند . براي اينكار بديهي است كه بايد خانه خود را نيز تغيير بدهند ، براي تغيير دادن خانه خود صددرصد با مشكلات و دغدغه هايي روبرو مي شوند .

اتوبار قيطريه

اين دغدغه ها عبارتند از اسباب كشي ، آسيب ديدن لوازم در هنگام حمل و نقل و غيره. بدتر از همه اين ها اين يك كار بسيار خسته كننده مي باشد و احتمال دارد آسيب جسمي هم در حمل لوازم سنگين به افراد وارد شود كه اين كار در صورت صحيح حمل نكردن اتفاق خواهد افتاد . افرادي پيش هم جمع شده و سعي كردند براي اين مشكل راهي پيدا كنند و نتيجه اين جلسه اين شد كه يك شركت باربري تاسيس كنند . و با همكاري اين افراد اين شركت را تاسيس كردند تا اين دغدغه ها را از مردم بگيرند و خانوار هاي محترم براحتي بتوانند خانه هاي خود را تعويض و اسباب كشي كنند .

حدمات باربري و اتوبار قيطريه

يك امر طبيعي است كه هر كاري در قدم هاي اول بسيار سخت مي باشد اين شركت با گذراندن اين قدم هاي سخت توانسته تجربه هاي بسياري را براي خود كسب كند و با شركت كردن در اثاث كشي هاي بزرگ و سربلند آمدن از همه آنها توانست در ميان مردم و ساكنان اين منطقه بسيار محبوب شود و هر ساله و گذشته زمان به تعداد مشتريان اين شركت افزوده شد . اين شركت امروزه با استفاده از بهترين روش هاي باربري در كار هاي اثاث كشي بسيار مطمئن عمل مي كند و داراي افراد و تيم هاي بسيار حرفه اي در اين زمينه مي باشد . تيم هاي بسته بندي ، بار چيني و رانندگان بسيار ماهر براي كنترل ماشين هاي باربري و ساير وسايل كه در شركت باربري آماده خدمت به شما مي باشند .

شركت باربري قيطريه و فعاليت هاي آن در سطح شهر تهران

شركت باربري قيطريه : باربري آسمان بار تهران بعد كسب كردن تجارب بسيار در اين زمينه و با داشتن كادر زحمتكش و دلسوز اقدام به زدن شعبه هاي ديگر در مناطق ديگر تهران شد و در همه آن مناطق نيز از اينكار بسيار استقبال شد .تمام كارهاي اين شركت با برنامه ريزي هاي دقيق انجام خواهد گرفت و نظم و نظام خاصي دارد . بديهي است كه كه نظم هر جايي بستگي به مديريت آنجا دارد ، مديريت شركت ما بدست فردي مقتدر و تحصيل كرده مي باشد كه براي برنامه هاي شركت زمان مناسبي را تعيين مي كند . باربري آسمان بار تهران بزرگ تمام تلاش خود را مي كند تا بهترين خدمات را در اختيار مردم قرار دهد تا مشتري راضي از شركت ما بيرون برود .

افرادي كه قصد دارند خانه خود را تعويض كنند بيشتر نگران اثاث كشي مي باشند كه لوازم خانه را به چه نحوي انتقال دهند تا آسيبي به انها وارد نشود . باربري شمال تهران اين نگراني را از شما مي گيرد چون كه از تجيزات بسيار مدرن و نوين جهت بسته بندي و حمل بار استفاده مي كند . باربري شمال براي بسته بندي از كارتون هاي ضخيم و با كيفيت و بادوام براي بسته بندي استفاده مي كند در مورد وسايل شكستني از جمله ظروف چيني ، آينه و … از نيلون هاي حباب دار و كائوچو استفاده مي كند كه ضربه هاي احتمالي را در طول مسير بگيرد و مانع شكستن اين لوازم شود . ما با داشتن ماشين هاي باربري بسيار امن و با رانندگاني بسيار ماهر و كارگراني مجرب در زمينه حمل وسايل بهترين خدمات را براي شما ارائه خواهيم كرد ، جهت اثاث كشي با شماره هاي ما تماس بگيريد.

خدمات شركت باربري قيطريه در اسباب كشي

زماني كه شما عزيزان با ما تماس مي گيريد و درخواست سرويس مي كنيد ، از لحظه تماس شما تا اتمام كار كارشناسان و تيم هاي ما به بررسي كارهاي شما پردازند و سعي بر اين دارند كه سريع و منظم كارهاي اسباب كشي شما را انجام دهند . از خدماتي كه براي شما عزيزان ارائه مي شود مي توان به موارد زير اشاره نمود :

 1. بسته بندي اصولي و دقيق لوازم و اثاث
 2. استفاده از بهترين لوازم و وسايل نقليه مطمئن
 3. هزينه هاي مناسب و قانوني براي اين كار
 4. صادر كردن بيمه نامه و بار نامه معتبر
 5. خوش اخلاق بودن و احترام گذاشتن كادر اين شركت به نظرات و درخواست هاي مشتريان
 6. بكار گيري نيروي هاي جوان و كاركشته در همه زمينه ها
 7. و خدمات بسيار زياد ديگر كه در صورت نياز ارائه خواهند شد ، مهمترين كار ما در اينجا اين است كه تمام تلاش خود را در راضي بودن شما مي كنيم فقط كافيست با شماره هاي ما تماس بگيريد .

بسته بندي حرفه اي باربري قيطريه شعبه شمال تهران ؛ آسمان بار تهران

بسته بندي لوازم منزل در قيطريه : بسياري از افراد در اين باور مي باشند كه براي حمل و نقل وسايل نيازي به بسته بندي كردن نمي باشد اما اينگونه نيست و بايد تمام لوازم و اثاث بطور كاملا اصولي بسته بندي شوند . در حالت كلي بهتر است بگوييم كه بسته بندي كردن مهمترين قسمت در اسباب كشي مي باشد و بايد نكاتي كه در اين كار وجود دارد را كاملا رعايت كنيم . براي مثال در اثاث كشي منزل تمام لوازم از وسايل آشپزخانه گرفته تا وسايل اتاق خواب ها و مبل و تلوزيون ، پيانو و يا ديگر آلات موسيقي بايد بسته بندي شوند تا در هنگام جابجايي آسيبي به آنهخا وارد نشود . البته بايد اين را اضافه كنيم كه بسته بندي كردن لوازم كار هر كسي نمي باشد و براي اين كار نياز به افراد متخصصي است كه تجربه كافي براي اينكار را داشته باشند . خود اين افراد و تيم هاي بسته بندي با استفاده از لوازم مورد نياز براي بسته بندي كار خود را انجام مي دهند .

از لوازم مورد نياز براي بسته بندي مي توان به موارد زير اشاره كر :

 1. كارتون و جعبه هاي مخصوص اسباب كشي ( كارتون ها در ابعاد و ضخامت هاي متفاوت براي مصارف گوناگون )
 2. استرچ رپ ( نوعي نوار پلاستيكي مي باشد كه به دور اجسام كشيده مي شود .)
 3. بابل رپ ( نايلون هاي حبابداري مي باشد كه به دور اجسام مي پيچند و نقش ضربه گير را نيز ايفا مي كنند )
 4. چسب زدن درب كارتون ها با استفاده از دستگاه هاي چسب زن دستي
 5. برچسب ( براي درج كردن اطلاعات محتويات درون جعبه و كارتون ها )
 6. استفاده از پوشال و انواع ضربه گير ها
 7. و لوازم بسيار زياد ديگر كه در صورت نياز تهيه خواهند شد .

در اينجا سوالي براي بعضي از افراد پيش مي آيد كه آيا تهيه كردن اين وسايل به عهده آنها مي باشد يا نخير ؟ بهتر است بگوييم كه اصلا براي تهيه اين وسايل دغدغه اي نداشته باشيد زيرا كه ما خود اين لوازم را تهيه خواهيم كرد و بهترين و با كيفيت ترين لوازم را انتخاب خواهيم كرد .

بسته بندي كردن لواز كار ما را در حمل كالا ها بسيار راحت و آسان خواهد كرد و مهمتر از آن اين است كه ميزان خسارت را به حداقل خواهد رساند .

ماشين ها و وسايل نقليه مورد استفاده در شركت باربري قيطريه

وسايل نقليه باربري قيطريه شعبه آسمان بار تهران : ماشين هاي بسيار زيادي در اين باربري مشغول به كار مي باشند از جمله : وانت بار ، نيسان ، كاميون ، كاميونت و ترانزيت كه هر كدام داراي راننده بسيار ماهر و كاربلدي مي باشد . اين رانندگان تمام خيابان ها و كوچه هاي اين شهر را بخوبي مي شناسند و در انتقال بارها هيچ وقتي را تلف نمي كنند و در سر وقت در محل مورد نظر حاضر مي باشند . بارگيري اين ماشين ها توسط افراد متخصص در بارچيني انجام مي گيرد اين افراد به گونه اي بارچيني مي كنند كه هيچ فضاي خالي در ميان كالاها وجود نداشته باشد تا موجب تكان خوردن و آسيب ديدن لوازم شوند . در اينجا ما ماشين هاي داراي سقف نيز داريم كه در مواقع خاص از آنها نيز استفاده خواهيم كرد به عنوان مثال در آب و هواي باراني مي توان از ماشين هاي سقف دار و يا اتاق دار براي حمل و نقل لوازم و اثاثيه استفاده كرد كه يك امتياز بسيار خوبي براي شركت ما مي باشد و مشتريان از اين نظر رضايت كافي را در مورد شركت ما دارند.

اگر فردي خواستار استخدام در اين شركت باشد چه شرايطي را بايد داشته باشد ؟

در صورتي كه فردي خواستار استخدام در اين شركت بزرگ باشد بايد در مرحله اول متعهل باشد و بعد داراي اخلاقي خوب و اجتماعي پسند ياشند و بعد از انجام تست هاي اين شركت به استخدام شركت در بيايد . بايد بگوييم كه بعد از استخدام تمام آموزش هاي لازم جهت بهتر ارائه دادن خدمات به مشتريان به فرد تازه كار داده خواهد شد .

چگونگي محاسبه هزينه هاي اين شركت

شركت باربري قيطريه تابع اتحاديه دولتي باربري مي باشد و تمام نرخ ها را اتحاديه صادر خواهد كرد . محاسبه هزينه هاي باربري به نوع سرويس و خدمتي كه به شما ارائه مي شود محاسبه خواهد شد و به عواملي چون مسافت طي شده ، تعداد كارگران ، تعداد ماشين ها و دفعات رفت و آمد آنها و غيره بستگي دارد .
باربري قيطريه در طول شبانه روز در اختيار شما عزيزان مي باشد و با تماس شما آماده ارائه خدمت مي باشد . براي اسباب كشي مطمئن و راحت با شماره هاي ما تماس بگيريد .

برچسب ها: , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

باربري سيد خندان

باربري سيد خندان , نرح باربري و اتوبار در سيد خندان , براي تماس با باربري ارزان قيمت مي توانيد با آسمان بار تهران در شعبه باربري سيدخندان تماس بگيريد : باربري سيد خندان با داشتن تجربه زياد در زمينه ارسال بار و بسته بندي لوازم به مردم عزيز ارائه خدمات مي كند . اين باربري به منظور حل كردن مشكلات اثاث كشي در منطقه سيد خندان ايجاد شد زيرا كه قبل از به وجود آمدن اين مجموعه به دليل اينكه اسباب كشي و جابجايي لوازم در اين منطقه بسيار زياد بود و همانگونه كه آگاهي داريد اسباب كشي يك امر بسيار سخت مي باشد كه به افراد و نيروي هاي متخصص و جوان نياز دارد تا بتواند بدون هيچ آسيب ديدگي اين كار را انجام دهند . سيد خندان يكي از مناطق پر تردد كلانشهر تهران مي باشد به اين دليل بعد از تاسيس شدن شركت باربري سيد خندان ( باربري آسمان بار تهران ) سريع پيشرفت كرد و با ارائه نوين ترين روشهاي باربري يكي از بهترين باربري هاي تهران مي باشد .

باربري سيد خندان

اتوبار سيد خندان ، باربري آسمان بار تهران

اتوبار سيد خندان بهترين و نوين ترين روش هاي را براي ارسال كردن بارها ارائه مي كند و با داشتن يهترين تيم هاي باربري اين خدمات دوچندان مي شوند و كارها بدون هيچ نقض و اشتباهاي انجام مي گيرند . تيم هاي تخصصي بسته بندي لوازم منزل و ادارات كه از ويژگي زيادي برخوردار مي باشد و حتي مي توان گفت كه مهمترين كار در اسباب كشي بسته بندي كردن لوازم مي باشد كه مزيت هاي زيادي دارد كه در ادامه مطالب بيشتر به بحث اين موضوع خواهيم پرداخت ، تيم هاي بارچين كه به صورت كاملا استادانه ماشين هاي باربري را بارگيري مي كنند تا هيچ فضاي خالي ميان بارها نماند تا موجب تكان خورد و آسيب ديدگي نشود . رانندگان ماهري هم وجود دارند كه به تمام راه هاي اين منطقه و شهر آشنايي كامل دارند و مي توانند بارهاي ارسال شده را در اسرع وقت به مقصد برسانند . باربري سيد خندان با داشتن بهترين كادر و تيم هاي متخصص خدمات بسيار زيبايي را براي شما ارائه خواهد كرد كافيت با شماره هاي شركت تماس گرفته و درخواست سرويس كنيد .

باربري سيد خندان و فعاليت آن در سطح شهر

باربري سيد خندان با كسب تجارب بسيار در زمينه ارسال بار و اطمينان داشتن به سرويس هاي ارائه شونده توسط شركت و مديريتي مقتدرانه شعبات زيادي در مناطق ديگر تهران احداث كرد تا به همه مردم شهر تهران ارائه خدمات كند . باربري سيد خندان ( باربري آسمان بار تهران ) براي ارسال بار به شهر ديگر كشور نيز سرويس ارائه مي دهد . اينكار را با صادر كردن بارنامه و بيمه نامه معتبر انجام خواهد داد . صدور بيمه نامه براي مشتري هزينه زيادي به دنبال ندارد ولي در صورت اتفاق افتادن حوادث پيش بيني نشده تمام خسارت وارد شده به كالاهاي فرد را كاملا پرداخت مي كند كه انجام اينكار براي راحت شدن خيال مشتري بسيار خوب مي باشد. شما با مراجعه به دفاتر خدماتي شركت بارهاي خود را به هر نقطه اي ازكشور كه قصد داريد ارسال كنيد .

براي استخدام شدن به شركت باربري سيد خندان چه شرايطي لازم ميباشد ؟

شرايط بسيار زيادي براي استخدام به باربري سيد خندان وجود دارد كه مهمترين آنها شرط متعهل بودن و داراي اخلاقي خوب و نيكو مي باشد كه در هنگام تست گيري از افراد به نكات ذكر شده توجه بسيار زيادي خواهد شد . بعد از استخدام شدن فرد همه آموزش هاي لازم در امور باربري به وي آموزش داده مي شود تا بتواند بهترين نوع خدمات را بدون ايجاد مشكل به مردم ارائه دهد . به همين دليل است كه تمام كادر ما از هر نظر مطمئن هستند و مي توانند از اسباب كشي هاي بزرگ و جابجايي لوازم ادارات و غيره سربلند بيرون بيايند.

ساعات كاري شركت باربري سيد خندان چگونه مي باشد ؟

باربري سيد خندان ( باربري آسمان بار تهران ) ساعات كاري معييني ندارد به عبارت ديگر ۲۴ ساعته در خدمت مردم عزيز مي باشد . اينكار امتياز بسيار بزرگي براي شركت ما مي باشد كه همه مردم راضي مي باشند و در هر ساعت از شبانه روز درخواست هاي خود را اعلام مي كنند و كادر موجود در شركت براي كمك و همكاري كردن با مردم اقدامات لازم را انجام مي دهند .

خدمات باربري سيد خندان ، باربري آسمان بار تهران

همانطور كه آگاهي داريد كار اسباب كشي و جابجايي لوازم كاري بسيار سخت و خسته كننده مي باشد . حتي در مواقعي ديده شده كه در صورت حمل غير اصولي لوازم سنگين افراد از ناحيه هاي ستون فقرات و ديگر قسمت هاي بدن دچار آسيب ديدگي شديد شده اند . براي جابجايي لوازم سنگين و حجيم مانند يخچال ، مبل ، پيانو و… بايد تخصص و نيروي كافي داشته باشيد تا در جابجايي هيچ آسيبي به آنها وارد نشود و سلامت خود شما نيز تضمين باشد . باربري سيد خندان با داشتن افرادي متخصص در همه زمينه هاي باربري كارها را به صورت كاملا اصولي انجام مي دهند. چند نمونه از خدمات باربري سيد خندان ( باربري آسمان بار تهران ) به شرح زير مي باشد :

 • بسته بندي لوازم منزل ، ادارات ، شركت ها و غيره به صورت كاملا اصولي
 • داراي بهترين و با كيفيت ترين لوازم بسته بندي
 • احترام گذاشتن كادر شركت به نظرات مشتريان عزيز
 • بكار گيري بهترين ماشين هاي حمل و نقل بار
 • محاسبه عادلانه هزينه ها
 • صادر كردن بيمه نامه بار نامه معتبر

و خدمات بسيار زياد ديگر كه در صورت درخواست و نياز مشتري ارائه خواهد شد تا مشتري رضايت كامل را از شركت داشته باشد و بارهاي ايشان با حفظ سلامت به مقصد برسند .

ويژگي ماشين هاي مورد استفاده در باربري سيد خندان

ماشين هايي از جمله وانت ، نيسان ، كاميون ، كاميونت ، ترانزيت ، تريلي در باربري سيد خندان استفاده مي شود البته ماشين هاي سقف دار ديگري نيز وجود دارند كه در شرايط خاص از آنها استفاده مي شوند. همه ي اين وسايل نقليه كه براي حمل بار مي باشند داراي رانندگان بسيار ماهري مي باشند كه به تمام خيابان ها و كوچه هاي شهر ها آشنايي كامل دارند و با شناسايي راه درست مقصد مي توانند كالاها را در اسرع وقت به مكان مورد نظر برسانند . ماشين ها توسط افراد متخصص در امر بارچيني بارگيري خواهند شد كه ايمن ترين بار را مي زنند كه در موقع حركت بارها تكان نخورده و موجب آسيب ديدگي نشوند .

در اسباب كشي بسته بندي لوازم چه اهميتي دارد ؟

بسته بندي لوازم منزل و يا شركت ها و ادارات در اسباب كشي اهميت بسزايي دارد و مهمترين قسمت اثاث كشي مي باشد كه بايد به طور كاملا اصولي انجام شود . اما بايد بگوييم كه بسته بندي كردن كار هر فردي نمي باشد و بايد به دست افراد كاربلد و متخصص انجام گيرد . بسته بندي اصولي مزيت هاي بسيار زيادي دارد كه به چند نمونه از آنها اشاره مي كنيم :

 • حمل و نقل آسان
 • آسانتر شدن بارگيري
 • جلوگيري از مفقود شدن لوازم
 • جلوگيري از آسيب ديدگي در حمل و نقل
 • سريعتر پيدا شدن اجسام در موقع چينش جديد
 • و …

بسته بندي حرفه اي سيد خندان ، باربري آسمان بار تهران

همانطور كه گفته شد بسته بندي كردن كار افراد ناشي نمي باشد و اين كار بايد به دست افراد متخصص انجام گيرد ، باربري سيد خندان با داشتن افراد و تيم هاي متخصص بسته بندي اثاثيه منزل و لوازم ادارات و شركت ها ميتوانند در اين زمينه نيز ارائه خدمات داشته باشند . اين تيم ها با استفاده از بهترين و با كيفيت ترين لوازم به كار بسته بندي مي پردازند كه كارهاي خود را دوچندان اختصاصي تر مي كند . از لوازم مورد نياز در بسته بندي مي توان به موارد زير اشاره نمود :

 • كارتونهاي ضخيم كه بايد در ابعاد مختلف تهيه شوند
 • جعبه هاي چوبي
 • استرچ رپ ( نوعي نوارهاي پلاستيكي مي باشند كه به دور اجسام مي پيچند )
 • بابل رپ ( نايلون هاي حبابدار مي باشند كه به دور اجسام پيچيده مي شوند .)
 • چسب هاي نواري بادوام و دستگاه هاي چسب زن دستي
 • برچسب هاي رنگي ( براي نوشتن اطلاعات متحويات داخل كارتون استفاده مي شود كه در پيدا كردن اجسان بسيار موثر مي باشد )
 • پوشال و انواع ضربه گيرهاي استاندارد ديگر
 • و لوازم بسيار زيادي كه در موقع نياز تهيه و مورد استفاده قرار خواهند گرفت .

***نكته :

بسياري افراد دغدغه تهيه كردن لوازم بسته بندي را دارند كه بايد در اينجا اضافه كنيم كه شركت باربري سيد خندان ( باربري آسمان بار تهران ) تهيه كردن اين لوازم را برعهده دارد و بهترين و با كيفيت ترين وسايل را تهيه خواهد كرد .

نرخ و هزينه باربري سيد خندان

نرخ و هزينه هاي باربري سيد خندان تابع اتحاديه باربري دولتي مي باشد ، محاسبه هزينه هاي باربري به عومل زيادي چون : مسافت طي شده ، تعداد كارگران اعزان شده به محل ، نوع ماشين هاي استفاده شده ، لوازم استفاده شده و … بستگي دارد و با بررسي همه اين ها هزينه باربري اعلام خواهد شد . باربري سيد خندان ، باربري آسمان بار تهران در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مردم عزيز مي باشد براي مشاوره رايگان با شماره هاي شركت تماس بگيريد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

روش كاشت مو

روش كاشت مو , انواع روشهاي كاشت مو , تكنيك كاشت مو , بهترين روش كاشت مو , تفاوت هزينه كاشت مو در روش و تكنيك متفاوت , بهترين تكنيك كاشت و ترميم مو  : خوشبختانه روش كاشت مو جز يكي از مواردي بوده است كه توانسته پيشرفت هاي زيادي داشته باشد و به جايي رسيده كه حتي موارد حاشيه و جانبي آن هم مورد بررسي و تحقيق قرار گفته اند. عده ي زيادي هستند كه در مورد روش كاشت مو سوال مي كنند و دوست دارند پيش از اينكه كاشت مو را انجام ميدهند در مورد آن تحقيقاتي را انجام بدهند.در ادامه اين پست سعي كرده ايم روش هاي كاشت مو را با مزيت هايشان براي شما عزيزان تشريح كنيم. با ما همراه باشيد…

روش كاشت مو


روش كاشت مو

كاشت مو هم مانند عر عمل زيبايي ديگري داراي روش هاي است كه از همان ابتداي كار با آزمون و خطاهاي بسياري تكامل و رشد پيدا كرده است. روش FUT به عنوان اولين روش كاشت مو بود كه در اين روش از قسمت گوش راست تا گوش چپ يك نوار را برش مي زنند و بعد از روي آن نوار گرفت هاي را برداشت مي نمايند و بعد از اينكه برداشت انجام شود در قسمت هاي كه مو ندارد و طاس است ، كاشت صورت مي گرفت. اين روش معايب زيادي دارد كه مي توان به برش ، بخيه ، درد و …اشاره نمود.

روش ديگري براي كاشت مو وجود دارد كه با عنوان FIT مطرح است. اين روش نيازي به جراحي ندارد و در آن از پشت سر بدون اينكه جراحي انجام شود موها برداشته مي شوند و در قسمت جلوي سر كاشت صورت مي گيرد. البته اين روش هم معايبي مانند درد، خونريزي،تراكم كم كاشت ، خط رويش عروسكي و … را به همراه داشته است وگاهي حتي اين روش ها براي كاشت مو مناسب نيست.

روش SUT به عنوان آخرين روشي است كه براي كاشت مو وجود دارد. در اين روش هر زماني كه بخواهيد مي توانيد كاشت مو را انجام بدهيد و نيازي نيست حتما بهترين فصل برداشت يا بهترين فصل كاشت براي كاشت مو مراجعه كنيد و بهترين نتيجه را از آن دريافت نماييد.

در روش SUT بدين صورت است كه در يك جلسه مي توان تا ۱۴۰۰۰تار مو واقعي را بدون اينكه جراحي ، درد يا خونريزي داشته باشد، كاشت .

همچنين اين روش مزيت هاي مانند نداشتن دوران نقاهت، بدون عوارض جانبي ، بدون خونريزي ، بدون جراحي و … را به همراه دارد. در چنين روشي از دستگاه اتوماتيك براي برداشت گرفت ها استفاده مي شود كه سبب مي شود به گرفت هاي همسايه هيچ آسيبي وارد نشود و گرفت هاي زيادتري برداشته شودادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

خدمات فريت بار و ارسال بار هوايي آسان كارگو با سابقه اي طولاني در زمينه ارسال بار به خارج از كشور به صورت هوايي و نيز واردات بار هوايي از ساير كشورها توانسته است رضايت مشتريان خود در اين حوزه را جلب كند . استفاده از كادر مجرب و متخصص در امر حمل و نقل هوايي از ويژگي هاي خاص آسان كارگو مي باشد.همچنين در كنار نيروهاي كار آمد و متخصص آسان كارگو در اختيار داشتن بهترين و بروزترين امكانات و تجهيزات حمل و نقل زمينه اين را فراهم كرده است تا از ساير رقبا پيشي بگيريم و در صدر بهترين ها در امر جمل و نقل بين المللي باشيم .آسمان كارگو با تمامي شركت هاي هواپيمايي همكاري گسترده دارد كه شامل شركت هاي هواپيمايي امارات , قطر , ماهان , ايران اير , لوفتهانزا و … مي باشد .

خدمات ما شامل : حمل و نقل بين المللي كالاهاي وارداتي , و صادراتي مسافري و تجاري مي باشد كه به صورت هوايي انجام مي شود . مي توانيد با كارشناسان ما در تهران و نمايندگي هاي ما در شهرستان هاي تماس برقرار كنيد .

صادرات بار  به صورت هوايي

مفهوم صادرات بار هوايي بدين معنا نيست كه هر چيزي كه ماهيت تجاري است را شامل مي شود بلكه بايد به اين توجه داشته باشيم هر گونه ارسال محصول يا كالا و يا بار شخصي نيز جزئي از صادرات بار هوايي مي باشد .لذا به هر نوع باري كه به صورت هوايي به كشور ديگر ارسال مي شود را صادرات بار هوايي گويند .

بيشتر صادرات بار هوايي به دو صورت زير است :

ارسال بار تجاري

يكي از فعاليت هاي آسان كارگو ارسال بار تجاري به صورت هوايي به خارج از كشور مي باشد . بيشتر شركت هاي داخلي براي اينكه وارد تجارت با ساير كشورهاي همجوار , اروپايي و … شوند اقدام به ارسال برخي از نمونه محصولات به انجا مي كنند . بهترين راه براي رساندن محصولات خود به دست مشتري يا ساير شركتهاي همكار در كشور مقصد هواپيما مي باشد كه اين حمل و نقل هوايي را شركتهاي خدمات فريت بار و حمل بار هوايي انجام مي دهند.

كارگو

كارگو همان حمل و نقل كالاي تجاري در مقياس بزرگ مي باشد .كه توسط هواپيماهاي غول پيكر و بزرگ كه مخصوص كار باربري و ترابري هوايي طراحي و ساخته شده اند . با استفاده از كارگو به راحتي مي توانيد كالا ها و محصولات خود را به كشورهاي مقصد و هدف ارسال كنيد

صادرات بار هوايي مسافري

بيشتر مهاجران كه قصد ادامه تحصيل , اقامت و … را دارند مقصدشان بيشتر كشورهاي اروپايي , امريكا , استراليا و كانادا مي باشد . بايد توجه داشته باشيم كه هر مسافري ميزان باري را دوست دارد با خودش به مقصد مسافرت خود ببرد كه به اين بار اضافه بار مسافري گفته مي شود . خيلي از مسافران بار بيشتري نياز دارند كه باخودشان ببرد در اين صورت تمام بار همراه خود را نمي توانند به صورت رايگان ارسال كنند . در اين صورت دو حالت برايشان اتفاق مي افتد كه يا بايد هزينه زيادي بابت ارسال بار اضافي مسافر بايد پرداخت كنند يا با استفاده از شركت هاي فريت بار اقدام به فريت كردن و ارسال بارشان به مقصد خود اقدام كنند.

خدمات حمل بار هوايي آسان كارگو با خدمات ويژه بسته بندي و ارسال بار هوايي مي تواند كمك و راهنماي بهتري براي شما در اين امر باشند. جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با كارشناسان ما تماس برقرار كنيد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

 

ارسال بار هوايي

 

ارسال بار هوايي ، ارسال كردن كالا از طريق هواپيما ، قيمت و هزينه ارسال بار هوايي ، آسان كارگو : به حمل و انتقالات كالاهاي مسافري و تجاري از طريق هواپيما را ارسال بار هوايي و يا فريت بار مي گويند كه داراي دو نوع مي باشد :

ارسال بار هوايي

 1. ارسال بار توسط هواپيماهي باربري
 2. ارسال بار توسط هواپيماهاي مسافرتي تجارتي

فريت بار با هواپيماهاي باربري يا فريترها

فريترها يا هواپيما هاي باربري همان هواپيماهي مسافرتي مي باشند كه بعد از اتمام كار مفيدشان در مسافربري تبديل به هواپيماي باربري مي شوند و در بخش هاي مختلف خطوط هاي هوايي و شركت هاي مختلف به ارسال بار مي پردازند. اين هواپيماهاي مسافربري نسبت به باري كه قرار است انتقال بدهند تغيير مي يابند.

يعني اين تغييرات با توجه با سايز و وزن و اندازه بارها اعمال مي شود ، كه از فضاي خالي موجود در هواپيما براي انتقال يك كالا از نقطه اي به نقطه ي ديگر به نحو احسن استفاده شود . فريترها (هواپيماهاي باربري ) اغلب به صورت پرواز هاي چارتري به نهاد ها ، شركت ، تجار ، صادر كنندگان ، نهاد هاي دولتي و غيره سرويس مي دهند ، در توضيح بيشتر يعني اينكه هواپيماهي چارتري وقت معييني براي پرواز ندارند و با سفارش مشتري اقدام به پرواز مي كنند. كه اخيرا شركت هاي هوايي هواپيماهاي مسافري را خريداري كرده و با دادن تغييرات بر روي آنها آن را به هواپيماي باري تبديل مي كنند و در اختيار مشتريان قرار مي دهند .

ارسال بار هوايي با هواپيماهاي مسافرتي و تجارتي

اين نوع هواپيما ها همانطور كه از اسمشان نيز معلوم است براي حمل مسفر مي باشد و ظرفيت زيادي براي ارسال بار را ندارد . يعني مي توان گفت كه فقط قسمت زيرين هواپيما فقط براي حمل چمدان هاي مسافران اين هواپيما است ولي بعضي از اين هواپيماهاي مسافري داراي مكان خاصي هستند كه كالا هاي تجارتي با آن ارسال مي شود .

پرواز هواپيماهاي مسافري منظم بوده و وقت آن از قبل تعيين مي شود كه توسط شركت هاي هواپيمايي كنترل مي شوند . اين شركت ها در هر پروازي كه دارند اگر فضاي خالي در هواپيما وجود داشته باشد قبل از پرواز كردن هواپيما آن را به فروش مي رسانند.

هواپيماهاي مسافرتي داراي دو نوع مي باشند :

 • پهن پيكر : اين نوع هواپيما ها از بهترين نمونه هواپيماها مي باشند ، چون كه داراي ظروفي استاندارد در قسمت بار هستند كه مسافراني كه تقاضاي بار مي كنند آن را در اسرع وقت و بدون آسيب ديدگي آن را به كشور مقصد انتقال دهد و فرد كالاي خود را در مقصد تحويل بگيرد. اين علت باعث شده كه اين هواپيماها بسيار از ديگر هواپيماها مورد توجه قرار گيرند.
 • باريك پيكر : اين نوع هواپيماها داراي فضاي كم هم براي مسافران و هم براي كالا است به اين صورت كه بارگيري و تخليه آن كاملا دستي صورت مي گيرد. در اينجا حمل و نقل بارها بسلامتي انجام نمي شود و به دليل بارگيري و تخليه كه به وسيله كاگر انجام مي شود درصد خسارت نيز بالا مي رود. به اين دليل اين نوع هواپيماها مورد توجه قرار نمي گيرند.


ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

فريت اضافه بار مسافري

فريت اضافه بار مسافري به صورت هوايي توسط شركت هاي خدمات بار هوايي و فريت بار : مهمترين و مشكل ترين كار در مسافرت ارسال بار مي باشد كه اكثرا مردم اين نگراني را دارند كه وسايلشان سالم به مقصد نرسد البته ما به آنها حق مي دهيم كه چنين نگراني را داشته باشند . در مسافرت اگر لوازم شما به درستي بسته بندي نشود حتي اگر با بهترين پرواز و با كمترين هزينه بار خود را ارسال كنيد اين كالا كه بدرستي بسته بندي نشده است بسلامتي به مقص نخواهد رسيد .

فريت اضافه بار مسافري

پس مهمترين كار در مسافرت بسته بندي صحيح لوازم وكالاي مورد نياز خود مي باشد زيرا اگر اين كار نكنيد و لوازم شما آسيب ببنيد ضضر بزرگي را بايد تحمل كنيد براي جلوگيري از اين ضرر ها بايد لوازم خود را به صورت تخصصي بسته بندي كنيد و يا آن را به كادر مجرب ما بسپاريد .

 

حمل بار مسافران با استفاده از خطوط هوايي

اگر مي خواهيد كالاهاس خود را به صورت تخصصي بسته بندي كنيد به لوازمي احتياج داريد مانند : سلفن ، صندوق هاي كوچك و بزرگ چوبي ، كارتون هاي محكم مخصوص بسته بندي و …

البته فقط داشتن اين لوازم كافي نيست افراد كار بلدي لازم است تا با استفاده از اين وسايل كالاهاي شما را بسته بندي كنند .

ارسال اضافه بار مسافري

شركت خدمات بار هوايي ما اين كار را براي شما در كوتاهترين زمان و با كمترين هزينه انجام مي دهد.

 • جعبه هايي كه لوازم ما در آنها قرار دارد با قابل حمل ، بدون فرو رفتگي و بدون پارگي باشند.
 • روي جعبه ها نبايد آرمي از شركت هاي ديگر باشد و همچنين نبايد روي آن نوشته قديمي وجود داشته باشد.
 • تمام اطلاعات فرد فرستنده و فرد گيرنده به همرا باركد بايد در اطراف جعبه نوشته شده باشد.
 • تمام اطلاعات روي جعبه و آرم شركت مخصوص با چسب مخصوص پوشانده شود كه در زمان حمل و نقل از بين نرود و حفظ شود.
 • در مواقعي از لوازم سنگين يا شكستني مي باشند كه در اين صورت براي لوازم شكستني از ليبل شكستني و براي بار سنگين از ليبل سنگين استفاده مي كنيم.
 • در درون جعبه فقط از يك جنس كالا استفاده شود .
 • جعبه هاي مخصوص براي بار هاي كم وزن و با وزن زياد وجود دارد و براي بار بهتر است متناسب با وزن بار جعبه مناسب استفاده شود.
 • حتما پيش مي ايد كه درون جعبه ها فضاي خالي باقي مي ماند بهتر است از مواد ضربه گير كم وزن استفاده شود.
 • در موقعي كه يك جعبه سنگين از جعبه هاي ديگر مي باشد از گذاشتن آن بر روي جعبه هاي سبك خود داري كنيد.
 • برخي از اجناس ممكن است بسيار ظريف و حساس باشند كه بايد از بسته بندي هاي مخصوص و خاص استفاده شود.
 • در ارسال بار هوايي براي كالاهاي فاسد شدني مانند دارو و غذاي هاي خاص ، بسته بندي هاي مخصوصي وجود دارد كه بايد به آنها دقت بيشتري شود .


ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

فريت بار به كلگري  

فريت بار به كلگري ، ارسال بار هوايي به كلگري , هزينه و قيمت  ارسال بار با هواپيما به كلگري ، حمل بار هوايي ، شركت هوايي آسان كارگو: شهر كلگري در استان آلبرتا قرار دارد . مساحت اين شهر حدود ۸۲۰۰۰ كيلومتر مربع مي باشد و به طور تقريبي ۱۱۰۰۰۰۰ نفر جمعيت دارد . در مورد اين شهر مي توان گفت كه شهر كلگري يكي از مهمترين شهرهاي اقتصادي كانادا و پرجمعيت ترين شهر استان آلبرتا مي باشد.

فريت بار به كلگري

موقعيت جغرافيايي شهر كلگري ، كانادا

اين شهر در جنوب غربي كانادا و جنوب استان آلبرتا قرار دارد. كلگري در ۸۰ كيلومتري رشته كوه هاي راكي واقع شده است و در شمال قاره آمريكا يك شهر مهم از نظر فعاليت هاي نفتي مي باشد. زبان مردمان اين شهر انگليسي مي باشد ولي افرادي هم وجود دارند كه به فرانسوي صحبت مي كنند و نسبتا تعداد آنها نيز زياد مي باشد. اين يك دليلي مي باشد كه تمام كارمندان اين شهر بايد به زبان فرانسوي مسلط باشند.

جاذبه هاي گردشگري شهر كلگري ، كانادا

رودخانه بو مهمترين جاذبه گردشگري اين شهر مي باشد كه از وسط آن رد شده و اين شهر را بسيار زيبا كرده است دانشگاه كلگري نيز يكي از بهترين دانشگاه هاي كانادا مي باشد .

مسافرت و مهاجرت به كلگري و نحوه فريت بار به اين شهر

ان شهر بخاطر داشتن موقعيت اقتصادي بسيار مناسب يكي از شهرهاي مهاجر پذير كانادا مي باشد . به همين دليل افراد زيادي از سرتاسر دنيا به اين شهر مهاجرت كرده و قصد اقامت دائم در اين شهر را دارند . بعضي از افراد كشور ما هم اين نظر را دارند كه به اين شهر مهاجرت يا مسافرت طولاني مدت داشته باشند ، اما افرادي كه قصد مهاجرت به اين شهر را دارند اطلاعات كافي در مورد مهاجرت و ارسال كردن لوازم شخصي و اثاث منزل خود را ندارند . مهاجرين و مسافرين محترم مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين مورد به دفاتر خدمات شركت هوايي آسان كارگو مراجعه كنند.

خدمات شركت آسان كارگو در رابطه با فريت بار و ارسال بار هوايي به كلگري

مهمترين دغدغه مسافرين و يا مهاجرين كه قصد رفتن به اين شهر را دارند اين است كه ترس از مفقود شدن و يا آسيب ديدن لوازم خود دارند. خدمات بار هوايي ما با استفاده از لوازم بسته بندي استاندارد و بهره مندي از افراد كاربلد در اين زمينه كالاهاي شما را به گونه اي بسته بندي مي كنند كه هيچ آسيبي در حمل و نقل به انها وارد نشود .

از ديگر خدمت هاي اين شركت براي ارسال بار به كلگري :

 • اگر لوازم و وسايل شما خانگي باشد بسته بندي آنها به صورت بسيار استاندارد در منزل شما صورت مي گيرد.
 • بارگيري لوازم بسته بندي شده براي ارسال بار هوايي
 • رفتن به دنبال كار ها و مراحل گمركي ارسال بار هوايي به كلگري : در اينجا بعضي از افراد خواهان اين هستند كه خودشان در همه مراحل انجام تشريفات گمركي در كنار كارشناسان شركت بار هوايي ما باشند و افرادي نيز انجام اينكار را كاملا در اختيار كارشناسان ما قرار مي دهند. در كل ما سعي مي كنيم مشتري كاملا از ما راضي باشد و هركاري كه صلاح مي داند انجام دهد.
 • گاهي مواقع كه بار زياد باشد به پالت نياز مي شود در اين صورت بار را پالت بندي مي كنيم كه در اينجا از اسيب ديدگي لوازم خيلي خوب جلوگيري مي شود. خدمات بار هوايي ما اين وظيفه را نيز بر عهده دارد.
 • در اخرين مرحله اقدام براي گرفتن بار نامه : شركت حمل بار هوايي ما در كوتاهترين زمان با كمترين هزينه بارنامه ارسال بار به شهر كلگري را براي شما تهيه مي كند.

*** نكته :

همانطور كه گفتيم كلگري يكي از شهر هاي كانادا مي باشد پس امري طبيعي مي باشد كه قوانين فرودگاه اين شهر با قوانين ارسال بار و فريت بار به كانادا يكي مي باشد.

فرودگاه بين المللي كلگري ، ارسال بار هوايي به كلگري

فرودگاه بين المللي شهر كلگري ، مك كال نام دارد و يك فرودگاه عمومي مي باشد. مك كال در ۱۷ كيلومتري شمال شرقي از مركز شهر كلگري قرار گرفته است . طبق آماري كه در سال ۲۰۱۴ در دست ما بود در حدود ۱۵۲۶۱۱۰۸ نفر مسافر از اين فرودگاه تردد كرده اند . بهتر است بدانيد كه اين فرودگاه داراي طولاني ترين باند فرود و بلندترين برج مراقبت در بين فرودگاه هاي كشور كانادا مي باشد . كدهاي سازماني ياتا و ايكائو براي اين فرودگاه به ترتيب YYC و CYYC مي باشد .

نكات مهمي درباره ارسال بار  هوايي و اضافه بار مسافري به كانادا

كشور كانادا يكي از زيباترين كشورها مي باشد كه شهرهاي بزرگ و زيبايي دارد كه هر كدام نيز جاذبه هاي گردشگري بسياري دارد كه باعث مي شود هر ساله افراد زيادي به اين كشور مسافرت كنند . از شهر هاي مهم بزرگ اين كشور مي توان به تورنتو ، ونكوور ، مونترآل ، كلگري، ادمونتون و غيره اشاره كرد. افرادي كه مي خواهند به اين كشور مهاجرت و يا مسافرت كنند بعد پشت سر گذاشتن كارهاي اداري براي گرفتن ويزا براي اين كشود حتما لوازم و وسايلي دارند كه برايشان مهم هستند و دوست دارند آنها را به همراه خود به اين كشور ببرند . براي فرستادن كالاهاي خود بايد از شركت هاي هوايي بهره مند شوند تا لوازم خود را با خيالي اسوده به كانادا بفرستند .

يكي از مهمترين قانون هاي ارسال بار به كشور كانادا اينگونه مي باشد كه بعد از ورود به اين كشور بايد به گمرك كشور مقصد مراجعه كرده و فرمي به نام ديكلريشن را پر كنند كه يكي از ملزومات ارسال بار به كانادا مي باشد ، كه با اين كار افراد تا چهار سال مي توانند لوازم خود را بين دو كشور بدون پرداخت هزينه اي به گمرك فريت كنند.

مسافرين و مهاجرين عزيز بايد توجه داشته باشند كه هر كالايي كه از ايران به كشور كانادا فرستاده مي شود حتما مداركي را به شما مي دهند مانند ليست بسته بندي و بارنامه به مسافر و يا مهاجر مي دهند كه در هنگام دريافت بار بايد درست داشته باشند . اين نكته هم قابل ذكر مي باشد كه بعد از رسيدن بار به فرودگاه بايد طي ۴۸ ساعت آن را دريافت كنيد در غير اين صورت با محاسبه وزن و حجم بار هزينه انبار داري را از شما خواهند گرفت .

اما اگر فرد مورد نظر به موقع به دريافت كالاي خود اقدام كند فقط هزينه اي حدود ۳۰ يا ۴۰ دلار به آنها تقبل مي كنند كه بابت هزينه دريافت قبض انبار و بارنامه به شركت هوايي مي باشد . اين هزينه به وزن بار ارتباطي ندارد و بايد پرداخت شود ، اگر در مواردي بار شما وزن بيشتر و حجم بيشتري داشته باشد هزينه مازادي براي جابجاي ( ليفتراك و كاگري و ..) از شما خواهند گرفت .

حمل بار فريت شده بعد تحويل به محل اقامت

بعد از طي كردن مراحل تحويل بار و دريافت كردن بار فريت شدهع خود بايد به اين نكته توجه داشته باشند كه اين بار بايد به محل اقامت خود انتقال يابد براي اين كار شما دو راه داريد :

 1. اجاره كردن وانت يا ون از فرودگاه كه هزينه بالايي دارد
 2. اجاره كردن U-Haul كه در اندازه هاي مختلف در دسترس مي باشد . اين نوع ماشين ها از نوع ماشين هاي حمل و نقلي مي باشند كه براي مشتريان توسط حمل و نقل داخلي اجاره داده مي شوند كه هزينه مناسبتري در مقايسه با گزينه بالا را دارد . شركت حمل بار هوايي آسان كار گو اين گزينه را براي شما پيشنهاد خواهد كرد .

در اينجا مي توانيم اضافه كنيم كه اگر خود فرد وسيله اي براي حمل بار خود داشته باشد هيچ هزينه اي پرداخت نخواهد كرد.

 ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ]