خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
جراحي زيبايي راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۴ خرداد ۱۳۹۸ توسط مهدي | نظرات (0)

ليپوماتيك LIPOMATIC , پيكر تراشي

در رابطه با ليپوماتيك سوالات مختلفي مطرح است . از جمله ي اين سوالات اين است كه ، ليپوماتيك چيست ؟ ليپوماتيك چه عوارضي دارد ؟ ليپوماتيك نسبت به روش هاي ديگر چه برتري دارد ؟

ليپوماتيك يكي از آخرين دستاوردهاي ليپوساكشن براي كاهش وزن و سايز مي باشد . و جز موثرترين روش ها براي افرادي كه مي خواهند تناسب اندام داشته باشند ، به شمار مي رود . در واقع ليپوماتيك يك نوع دستگاه ساكشن چربي پيشرفته است ، كه با تخليه ي چربي هاي موضعي زير پوست تناسب اندام را حفظ مي كند . دستگاه ليپوماتيك ، كاملا مكانيكي بوده و اگر از اين دستگاه به درستي استفاده شود ، آسيب هاي پوستي و عضلاني ناشي از آن به حداقل مي رسد ، به خاطر همين به اين دستگاه ، دستگاه پيكر تراشي شده گفته مي شود .

در تكنيك به كار رفته در ليپوماتيك به اندازه اي دقيق و فوق العاده است كه آم را از ليپوساكشن متمايز كرده است . همچنين اين دستگاه بر ليزر ليپوليز و ساير دستگاه ها نظير بادي جت و اولترازد، برتري دارد . و نتايج عمل در حين جراحي براي جراح و بيمار قابل مشاهده است .

دليل جراحي زيبايي سينه

همان طور كه گفتيم جراحي زيبايي سينه به يكي از مهم ترين چالش ها در جراحي زيبايي بدن در دنيا تبديل شده است؛ و در تمام گروه هاي سني اين جراحي انجام مي شود. از عمده دلايل مراجعه افراد به جراحان پلاستيك، از بين رفتن فرم اصلي سينه، شل شدن و افتادگي سينه ها، كوچكي و بزرگي آن و همچنين غير قرينگي و بدفرمي هاي خاص در اين عضو است كه افراد زيادي را براي انجام جراحي به تيغ جراحي مي كشد. ما در اين مبحث براي كسب اطلاعات شما از اين نوع جراحي زيبايي اينجا به عمده ترين دلايل اشاره مي كنيم.

يكي از دلايل عمده مراجعه افراد معمولا خانم ها به كلينيك هاي زيبايي، معمولا مشكل بزرگي سينه هاي آن ها است و اين مشكل براي آن ها آزار دهنده است تا ان جايي كه موجب دردهاي گردن، سرشانه و كتف در آن ها مي شود؛ و آن ها را از انجام فعاليت هاي عادي روزانه و تمرينات ورزشي باز مي دارد و از نظر اجتماعي نيز براي فرد مشكلاتي را به وجود مي آورد؛ كه اين مشكلات موجب از دست رفتن اعتماد به نفس در آن ها مي شود كه اين مسئله زمينه ساز نوعي افسردگي كه آن هم بيشتر در دختر خانم هاي جوان اتفاق مي افتد.

چه افرادي كانديد مناسبي براي انجام عمل جراحي زيبايي شكم هستند ؟

  • فرد براي انجام عمل جراحي زيبايي شكم بايستي در سلامت كامل باشد و مشكل خاصي نداشته باشد .
  • فردي كه براي لاغر كردن و از بين بردن چربي هاي شكم تمامي راه ها از جمله ورزش كردن و كم خوردن غذا را امتحان كرده باشد ، ولي به نتيجه ي مورد رضايت نرسد .
  • توصيه مي كنيم كه فردي كه قصد كاهش وزن شديد يا باردار شدن دارد ، انجام عمل جراحي زيبايي شكم را به تعويق بياندازد .
  • اگر فرد سيگاري قصد انجام عمل جراحي زيبايي شكم را دارد ، حداقل بايستي ۶ هفته قبل از اقدام به اين عمل جراحي از مصرف سيگار خودداري كند .

بار ديگر توصيه مي كنيم كه قبل از اقدام به عمل جراحي زيبايي شكم اطلاعات كافي و لازم در اين مورد كسب كنيد و با ديدي باز و آگاهي كامل نسبت به اين عمل جراحي اقدام كنيد . تا نتيجه ي حاصل براي شما رضايت بخش باشد .

جراحي دهان و فك و صورت و كشيدن دندان عقل؟

جراحي يكي از وظايف يك دندانپزشك است به همين دليل غالبا دندانپزشكان در تابلو خود عنوان جراح دندانپزشك را مي آورند. البته جراحي در محدوده ي فك و كشيدن دندان عقل است. گرچه جراحي هاي وسيع و بزرگ و پيچيده در حيطه تخصص يك متخصص جراحي فك و صورت است ولي دندانپزشكان عمومي نيز جراحي هاي كوچك مانند كشيدن دندان عقل و جراحي دندان عقل، شكافتن آبسه ها و .. را انجام مي دهند.
 

جراحي ها در دندانپزشكي به دو دسته تقسيم مي شوند:

1- جراحي هاي محدود و كوچك مانند كشيدن دندان عقل، شكافتن آبسه و جراحي ها برخي از ضايعات كوچك و محدود.
2- جراحي هاي بزرگ را كه داراي طيف وسيعي است اين نوع اعمال جراحي در تخصص جراح فك و صورت است.
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]