خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
۵ سوال مهم قبل از انتخاب آرايشگر راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۲۷ تير ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

۵ سوال مهم قبل از انتخاب آرايشگر : همان طوركه شاهد هستيم امروزه تعداد مراكز زيبايي در شهرهاي مختلف روز به روز در حال افزايش است. شما با يك جستجو در سايت ، خيلي راحت متوجه مي شويد كه اين مراكز زيبايي چه خدماتي را براي مشتريان خودشان ارائه مي دهند معمولا بسياري از مشتريان اين سالن هاي زيبايي خانم هاي جواني هستند كه مي خواهند در فاصله زماني باقي مانده تا عروسي شان مو، ناخن، پوست شان را اصلاح و خود را براي مراسم ازدواج شان آماده كنند و با توجه به اين نيازها است كه بازار خدمات اين مراكز و سالن ها بسيار داغ شده است.

5 سوال مهم قبل از انتخاب آرايشگر

شما بايد در انتخاب سالن مناسب و دقت كنيد وشما تحقيقات جامع و كاملي راجب ارايشگري كه شما را ارايش مي مي كند كسب كنيد قطعا شما آن روز بايد زيباتر و جذاب تر از هميشه باشيد پس شما قبل از هر كاري، بايد از دو نكته مهم راجب آرايشگرتان مطمئن شويد. مشخص است كه شما در روز مراسمتان تا شب بايد مرتب و با آرايش باشيد گريه كردن شما در مراسم طبيعي است پس بايد جوري آرايش شويد كه چيزي در صورتتتان به هم نخورد ممكن است در ابتدا انتخاب يك مدل آرايش به دليل زياد بودن گزينه ها سخت باشد ما به شما در اين مقاله سوالاتي كه بهتر است از آريشگر خود بپرسيد و يك انتخاب عالي داشته باشيد را بيان مي كنيم…

برترين آرايشگاه هاي عروس در تهران : سالن آرايش عروس

آيا مي توانم نمونه كارتان را ببينم؟

امروزه آرايش ها و سبك هاي متفاوت و بروزي در بين آرايشگر ها رايج شده است و اين نوع آرايش ها و سبك ها باعث ايجاد رقابت بين آرايشگر ها و مراكز زيبايي شده است. ههان طور كه گفتيم هر آرايشگر سبك آرايش به خصوص خودش را دارد اما آرايشگر خوب بايد با تمامي سبك ها آشنايي داشته باشد شما براي آنكه در شب عروسيتان بدرخشيد بايد يك آرايشگر حرفه اي را انتخاب كنيد؛ و بهترين روش شناخت آريشگر خوب در ديدن نمونه عروس هاي كه او ميكاپ كرده است شما با مشاهده نمونه آرايش ها ميتوانيد با سبك كاري وي آشنا شويد و انتخاب مناسبي را انجام دهيد. در مورد نوع آرايش خودتان و چيزي كه دوست داريد با آرايشگر خود به طور كامل صحبت كنيد و تمام خواسته هايتان از نوع اريش صورت و موي خودتان را به او بگويد.

آيا امكان دارد كه به محل جشن هم بياييد؟

در بيشتر كشورهاي اروپايي معمولا در روز عروسي آرايشگر هم همراه عروس در مراسم حضور دارد البته اين موضوع در كشور ما رواج ندارد و خيلي بعيد است كه آرايشگر در مراسم باشد و در صورت حاضر شدن هزينه هاي را بايد برايشان پرداخت كرد حضور داشتن ارايشگر در مراسم معمولا استرس را هم كم مي كند. پس اگر نگراني بابت هزينه ها نداريد و آرامش را ميخواهيد حتما از آرايشگر خود دعوت كنيد كه در طول روز و تا انتهاي شب همراهتان باشد. بيشتر عروس ها معمولا هنگام عكس برداري دوست دارند كه مدل هاي متفاوتي داشته باشند. پس اگر هزينه كافي داشته باشيد و ارايشگرتان قبول كند خيلي بهتر مي شود كه آن روز را كنارتان باشد.

آرايشگاه عروس

آيا خدمات آرايشي ديگر هم شامل كارهاي شما خواهد بود؟

از ان جايي كه پوست خانم ها حساس است معمولا آرايشگر از عروس مي خواهد كه يك يا دو روز قبل از عروسي را براي انجام وكس و اصلاح انتخاب ميكنند. معمولا اگر اين تغييرات را روز عروسي انجام دهند ممكن است كه باعث التهاب هاي پوستي و سرخ شدن صورتشان شود كه اين اتفاق قطعا خوش آيند و رضايت بخش نيست. بنا به صلاح ديد آرايشگر بعضي از كارهاي روي مژه نيز ميتواند در روز هاي قبل از عروسي انجام شود. پس در مراجعه به سالن زيبايي خود از آرايشگر راجب ساير خدماتي كه سالن آن ها به مشتري ها ارائه مي دهد سوال كنيد و در صورت لزوم نمونه كارهاي مركز زيبايي را ببيند.

از چه برند هايي استفاده مي كنيد؟

امروزه با مطرح شدن انواع برند ها در ميان آرايشگر ها سبك جديدي از آرايش به وجود امده است هر نوع لوازم ارايشي از يك برند خاص و معروف است كه طرفداران زيادي دارد. معمولا بيشتر آرايشگر ها با تعداد محدودي برند آرايشي كه دارنمعمولا ارايشگر ها از هر برند خاص براي ميكاپ استفاده مي كنند مثلا براي پوست از يك مارك استفاده مي كنند در حالي كه شايد پيشنهاد كنند كه براي آرايش چشم شما محصول برند ديگري بهتر باشد. اگر شما دوست داشته باشيد با صلاح ديد ارايشگر از بعضي لوازم خودتان در ميكاپ شما استفاده شود با ارايشگر خود در ميان بگذاريد.

ميكاپ آرتيست ها معمولا مارك هاي مورد علاقه خود را دارند و با آن ها كار مي كنند. ممكن است پوست شما نسبت به بعضي كرم پودر ها يا لوازم ارايشي ديگر حساسيت داشته باشد شما حتما در هنگام مراجعه برند مورد استفاده آرايشگر را هم سوال كنيد تا در روز مراسم دچار مشكل خاصي نشويد پس قبل از روز عروسي با آرايشگر راجب تمام مسائل خود هماهنگي كنيد.

آيا اجازه مي دهيد با روش كار شما از نزديك آشنا شوم؟

از آن جايي كه شب عروسي و عروس شدن بهترين اتفاق زندگي فرد هست بنابراين حساسيت و استرس داشتن براي آن روز هم بي دليل نيست. بعضي از عروس خانم ها در انتخاب آرايشگر خود حساسيت هاي زيادي دارند و برايشان خيلي مهم ايت كه ان شب تفاوت تر تز ساير روزها و عروس هاي كه ديده اند باشند همان طور كه در اين مقاله گفتيم انتخاب يك ارايشگر و سوالاتي كه مي خواهيد از ان ها بپرسيد را برايتان نوشتيم…

بعضي از عروس خانم ها بخاطر حساسيت زياد اين موضوع و نداشتن مشكل مالي قبل از مراسم و براي آشنايي با سبك كار ارايشگر چند بار مدل هاي متنوعي را روي خودشان تست مي كنند اين كار هزينه بر است و نياز به زمان كافي هم هست با اين كار شما با سبك هاي مختلف آرايشگر آشنا مي شويد و راحت تر مي توانيد بهترين سبك آرايشي متناسب با تيپ چهره خود را پيدا كنيد و آن را برگزينيد تا در روز عروسي به معناي هرچه تمام تر بدرخشيد. همان طور كه گفتيم اين كار هزينه بر است و شايد هر كسي نتواند از عهده هزينه آن بيايد پيشنهاد ديگر ما اين است كه شما اگر تصميم خود را براي انتخاب يك طراح آرايشي گرفته ايد، پس به مركز زيبايي و سالن مراجعه كنيد و بدون پرداخت هيچ هزينه اي نمونه آرايش هاي آرايشگر را مشاهده كنيد

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]