خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
سوال از طراح لباس عروس راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۲۷ تير ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

سوال از طراح لباس عروس , پنج سوالي كه مي توانيد از طراح لباس عروس بپرسيد : بي شك پوشيدن لباس عروس براي يك خانم از مهم ترين و خاص ترين لباس هايي است كه او در طول عمر خود بر تن ميكند. اگر شما قرار است كه به زودي ازدواج كنيد و عروس شويد. پس بهتر است كه شما با مطالعه اين مقاله كمي بيشتر درباره انتخاب لباس عروستان اطلاعات كسب كنيد همانطور كه گفتيم دقت داشتن در انتخاب مدل آن بسيار مهم است.

از آن جايي كه امروزه و با به روز شدن طراحي ها و دوخت هاي لباس عروس مدل هاي متنوعي وجود دارد. دانستيد كه مهم ترين مسئله پيش از برگزاري مراسم انتخاب لباس عروس مي باشد؛ اما ممكن است كه هنگام اماده سازي لباستان براي شما سوالاتي پيش بياييد كه ما اينجا برايتان مهم ترين نكاتي را كه بايد بدانيد را مي گوييم.

لباس عروس شيك

برندهاي برتر طراحي لباس عروس در تهران : مزون لباس عروس تهران

چقدر طول مي كشد تا لباس آماده شود؟

قطعا سوالي كه اكثر عروس خانم ها در مراجعه به خياط يا مدير مزون از آن ها مي پرسند اين سوال است كه لباس آن ها چه موقعي حاضر مي شود؟ كاملا مشخص است كه زمان آماده شدن لباس چقدر برايتان اهميت دارد اولين توصيه ما به شما قبل از هر سوالي يا هر فكري اين است كه هميشه سعي كنيد كه خودتان را گرفتار مد نكنيد و به جاي آن بهتر است كه روي استايل خودتان و آن چيزي كه براي شما از همه چيز مناسب‌‌تر است تمركز كنيد و بهترين انتخاب را انجام دهيد.

همان طور كه گفتيم مهم ترين اطلاعاتي كه در اولين ملاقات با طراح لباس عروسي تان مي توانيد به دست آوريد، تاريخ دقيق آماده شدن لباس تان است. شما بايد تاريخ دقيق را براي آماده شدن لباستان به طراح خودتان بدهيد سعي كنيد يك هفته زودتر از مراسمتان لباس تان را تحويل گرفته باشيد و اگر هنوز تاريخي تعيين نكرده ايد، نزديك ترين زمان به روز عروسي تان را براي آن مشخص كنيد. فراموش نكنيد كه زماني را كه براي دوخت لباستان به طراح تان مي دهيد بسته به نوع لباستان است .

سوال از طراح لباس عروس

هر چقدر كه لباستان پر كار تر باشد مشخص است كه نياز به زمان بيشتري هم هست و از آن جايي كه شما يك طراح ممتاز و معروف را براي دوخت لباستان انتخاب كنيد و طراح لباس شما هرچه حرفه اي تر باشد، تعداد سفارشاتي كه مي گيرد بيشتر خواهد بود، پس شما بايد وقت را هدر ندهيد و در اولين فرصت به سراغش برويد. بعد از اتمام كار شما بايد چند جلسه براي اندازه گيري دقيق و رفع ايرادات نهايي به مزون مراجعه كنيد و از آن جايي كه معمولا جلسات اندازه گيري و بررسي طرح ها دست كم سه جلسه زمان خواهد برد پس شما بايد در انتخاب زمان دقت كافي داشته باشيد.

با توجه به فرم بدن من چه اشكالي را مناسب مي دانيد؟

از دشوارترين و اساسي ترين تصميم هاي كه عروس قبل از روز عروسي مي گيرد انتخاب يك لباس عروس در ميان انبوه مدل لباس عروس كه به تن شما بيايد و شما را زيباتر و هيكل شما را بهتر از هر موقع ديگري نشان دهد. اين انتخاب و جستجو اصلا ساده نيست و نياز به گشت و گزار بسيار و امتحان كردن تعداد زيادي از اين مدل‌ها دارد. كاملا مشخص است كه هر لباسي به هر عروسي نمي‌آيد و همان گونه كه قبلا برايتان نوشتيم هر لباسي از هر نوعي كه باشد بايد بر اساس فرم اندامش انتخاب شود عروس خانم ها هميشه دنبال لباس هايي هستند تا اندام آن ها را زيباتر و خوش‌فرم‌تر نشان دهد.

بسياري از عروس خانم ها هميشه براي خودشان در روياهيشان يك لباس عروس مثل پرنسس ها يا شخصيت كارتوني معروف مثل سيندرلا را انتخاب مي كنند درست است كه انتخاب مدل و طرح لباس يك سليقه شخصي است و به خودتان مربوط است اما توجه داشته باشيد كه هر نوع مدلي كه انتخاب مي كنيد با توجه به فرم و استايل بدنتان مناسب باشد بنابراين شايد شما مجبور شويد كه لباس عروسي متفاوت تر از ان چه كه در روياهايتان بر تن مي كنيد را انتخاب كنيد. اطمينان و اعتماد داشتن به طراح لباس مي تواند كمك بزرگي را در انتخاب نوع و شكل لباستان به شما بكند پس شما حتما به طراح لباس عروس خود اطمينان كنيد، چون كاملا مشخص است كه آن ها در اين زمينه تجربه و اطلاعات كامل تري نسبت به شما دارند. با ان ها راجب تمام مسائل مشورت كنيد و از نظرات ان ها استفاده كنيد.

بهترين رنگ براي لباس من چه خواهد بود؟

بي شك ما هر وقت كه اسم لباس عروس به گوشمان رسيده است يك لباس سفيد پر زرق و برق با دامن پفي بزرگ را تصور مي كنيم. درست است كه طرح و مدل لباس ها بر اساس وجود فرهنگ هاي متفاوت مختلف است اما بيشتر لباس هاي عروس رنگ سفيد دارند و از آن جايي كه رنگ سفيد به معني پاكي و روشني است اكثرا هم فكر مي كنيم كه انتخاب رنگ سفيد براي مراسم عروسي به علت مفهموم نمادين اين رنگ است.

مزون لباس عروس

اما از ان جايي كه امروزه دنياي مد و طراحي دچار تغييرات متفاوتي شده است طراحان مد و زيبايي رنگ هاي مختلفي را به جاي رنگ سفيد كه سالها مورد توجه بوده است را براي عروس خانم ها پيشنهاد مي كنند. معمولا بعضي عروس ها هم دنبال لباس عروس به شكل هاي فانتزي و رنگ هاي متنوع ديگر هستند و اگر بتوانند كه رنگ مناسبي انتخاب و پارچه هاي زيبايي را تهيه كنند يك ايده جالب مي شود كه در اين باره طراح لباس تان مي تواند كمك بزرگي به شما بكند قرار نيست كه شما فقط مدل هاي پيشنهادي طراحتان را تاييد كنيد شما تمام پيشنهادتان را به طراح خودتان ارائه دهيد تا بهترين انتخاب را داشته باشيد.

بهترين پوشش براي زير لباس عروس چه خواهد بود؟

شما با خواندن اين مقاله پي مي ببريد كه مساله ي لباس زير مناسب چقدر اهميت دارد و اين مسئله حتي مهم تر از انتخاب لباس مي باشد چون شما اگر لباس زير نامناسبي را انتخاب كرده باشيد حتي اگر شما يك لباس فوق العاده را به تن داشته باشيد اما باز هم لباس شما در بدن شما بد و نا فرم جلوه مي كند. از آن جايي كه لباس عروس ها به خودي خود دوخت پيچيده و مشكلي دارند معمولا بعضي ها در انتخاب لباس زير براي پوشيدن لباس زير مشكل دارند.

توجه داشته باشيد لباسي كه انتخاب مي كنيد بايد راحت و مناسب باشد شما بايد لباسي را كه روز عروسي مي خواهيد تن كنيد را چند بار امتحان كنيد تا مطمئن شويد روز مراسم و آن تايم طولاني كه لباس تن تان خواهد بود اذيت نخواهيد شد و كاملا احساس راحتي داشته باشيد معمولا لباس زير هايي با جنس دانتل، يا لباس زير هاي كه داراي خاصيت انعطاف پذيري هستند بهترين جنس و بافت براي لباس زير هستند پس در انتخاب اين نوع از لباس ها دقت لازم را داشته باشيد.

آيا مي توان بعد از انتخاب لباس به فكر كاهش وزن بود؟

حتماً همان طور كه مي دانيد داشتن اندام مناسب براي عروسي مهم ترين مسئله اي است كه نمي توان از آن غافل شد علي الخصوص وقتي كه به روز پرو كردن لباس عروسي تان نزديك مي شويد. هرچند كه روز عروسي روز جشن و شادماني است ولي استرسي كه با خود به همراه دارد را نمي توان ناديده گرفت. بسياري از عروس ها بعد از تحويل گرفتن لباس عروسشان احساس مي كنند كه مي توانند در اندك فرصت مانده به مراسم شان مي توانند وزن كم كنندو اين سوال بارها و بارها پرسيده شده است پس به جواب آن دقت كنيد.

كاهش وزن در فاصله نزديك با روز مراسم اصلا كار مناسبي نيست؛ و بسيار ممكن است كه مشكلات جزئي را برايتان پيش بياورد. پس بهتر است كه صرف نظر كنيد در ضمن بايد به شما ياد اور اين هم باشيم كه همسر شما به همين شكلي كه هستيد وارد رابطه عاطفي با شما شده است پس بخاطر چند كيلو خوتان را دچار دردسر نكنيد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]