خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
خريد لباس عروس , قيمت لباس عروس شيك و زيبا راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۲۷ تير ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

خريد لباس عروس , قيمت لباس عروس شيك و زيبا

خريد لباس عروس , قيمت لباس عروس شيك و زيبا : همان طور كه مي دانيد رويايي ترين و خاطره انگيزترين لباسي كه هر خانم در زندگي خودش آرزوي پوشيدنش را دارد بي شك پوشيدن لباس سپيد عروسي است. با توجه به حساسيت موضوع شما بايد در انتخاب لباسي كه مي خواهيد بپوشيد نهايت دقت را داشته باشيد. اگر قصد خريد لباس عروسي تان را داريد شما بايد حتما با دانش كافي و اطلاعات لازم اقدام به اين كار بكنيد. پس بايد در انتخاب لباس عروس كاملا نكات را عايت كنيد يكي از مهمترين انتخاب هاي شما قبل از مراسم عروسي تان انتخاب و خريد لباس عروس ايده آل است. هر مقدار لباس عروس شما مناسب تر و با كيفيت و دقت بيشتري انتخاب شود جلوه و شكوه شما در شب عروسي بيشتر است. نكاتي كه در ادامه مي آيد مي تواند به شما در خريد بهتر لباس عروس تان كمك كند.

مزون لباس عروس

مزون هاي لباس عروس در تهران : مزون لباس عروس

جست و جوي خود را از نه ماه تا يك سال قبل آغاز كنيد

اگر شما بودجه لازم براي خريد لباس عروس خود را داريد بهتر است كه اين كار را براي لحطه آخر نگذاريد چون شما براي اين كار نياز به زمان زيادي هستيد و در واقع اين زمان براي اطمينان از درست اجرا شدن طرح سفارش شما خواهد بود تا طرح سفارش داده شما به طور عالي و بي ايراد انجام و اجرا شود. كانلا مشخص است كه ممكن است شما در طول پروسه خريد لباس عروس با مدلهاي مختلفي مواجه شويد؛ اما درصورتي كه زمان شما كم باشد نمي تواند مورد مناسب را انتخاب كنيد ولي در صورتي كه زمان كافي داشته باشيد با بررسي همه موارد، بهترين مدل را انتخاب خواهيد كرد. هر لباسي بسته به نوع قيمت و طراحي كه دارد در مزون ها براي بازديد عروس خانم ها قرار داده شده است بسياري از عروس خانم ها لباس هاي ساده دوست دارند و بيشتر در مورد اينكه آيا خدمات جانبي مثل كم و زياد كردن جزئيات خاص روي لباس عروس در قيمت تمام شده لباس عروس محاسبه شده است بعضا مشاهده شده اين هزينه تا هشتاد درصد قيمت اصلي را شامل مي شود. پس بهتر است در هنگام انتخاب تمام موارد را از فروشنده سوال نماييد.

براي خريد لباس عروس با بودجه اي كه داريد كنار بياييد

مهم ترين مسئله در انتخاب و خريد يا اجاره لباس عروس ميزان بودجه لازم و كنار گذاشته شده براي تهيه لباس عروس است. شما بايد در گام اول انتخاب هايتان را براساس مقدار پولي كه براي اين كار كنار گذاشته ايد محدود و مشخص كنيد؛ مثلا اگر شما براي خريد يا اجاره اين لباس مقداري پول در نظر گرفته باشيد حتما اين به اين معنا نيست كه بايد همه آن پولي كه كنار گذاشته ايد را صرف خريد آن كنيد.

مطالعه كنيد :   چه لباس عروسي به شما ميايد

خريد لباس عروس

حتما قبل از انجام هر تصميمي راجب بودجه و پس اندازتان براي اين كار با فروشنده مشاوره كنيد چون بسياري از مراكز طراحي و مزون هاي لباس عروس بخشي از مبلغ كل را را به عنوان بيعانه مي گيرند؛ و لازم نيست شما كل مبلغ را ابتدا پرداخت كنيد و از طرف ديگر شما حتما بايد يك طرحي را سفارش يا انتخاب كنيد كه مطمئن هستيد مي توانيد هزينه دوخت يا اجاره ان لباس را بدون هيچ مشكلي پرداخت كنيد. درست است كه چشم تمام ميهمانان آن شب به لباس شما دوخته مي شود ولي نبايد بخاطر اين مسئله خودتان را دچار بحران كنيد و از نظر اقتصادي به مشكل بخوريد.

قبل از خريد حضوري از سايت هاي لباس عروس ديدن كنيد

بعد از مسئله بودجه در انتخاب نوع لباس عروس شكل و ظاهر لباس از اهميت خاصي برخوردار است پس در انتخاب مدل لباس عروس خودتان دقت كنيد. پيشنهاد ما براي شما اين است كه حتما بهتر است كه قبل از مراجعه حضوري براي خريد لباس حتما از يك سايت لباس عروس ديدن كنيد و چيزي را كه در تصورتان داريد را در خودتان تصور كنيد به طور كل مدل هايي مثل دنباله دار، دكلته، كلاسيك و … وجود دارد .

شما با ديدن تصاوير اين نوع لباس ها و با در نظر گرفتن ويژگي هريك از ان لباس ها و مدل ها به راحتي مي توانيد طرح مناسب فرم بدنتان را انتخاب كنيد. اين تصويري كه در ذهنتان داريد كمك مي كند تعداد زيادي از انتخاب ها كنار گذاشته شوند و شما در انتخاب نوع اصلي وقت بيشتري داشته باشيد يشنهاد ديگر ما براي شما اين است كه بهتر است كه مدل لباس عروس را خود و يا با همكاري يك طراح لباس انتخاب كنيد. چون هر لباسي را كه در مدل مي بينيد شايد براي شما مناسب نباشد و حتما مدلي را كه در نظر داريد بپوشيد. نسبت به دوخت لباس و خوابيدن آن به تن شما مطمن شويد. از انتخاب لباسهايي كه در ظاهر چشمتان را گرفته ولي هيچ تناسبي با اندام شما ندارد، به طور حتم خوددراي كنيد چون اگر لباس تن شما راحت نباشد حتما از اين انتخاب بعدها پشيمان خواهيد شد.

مطالعه كنيد :   نكاتي در انتخاب لباس عروس صورتي يا نامزدي با رنگ صورتي

به دنبال شباهت ها باشيد

اگر تصميم خودتان را مبني بر دوخت لباس عروسيتان گرفته باشيد شما بايد ابتدا با مراجعه به سايت هاي دوخت و طراحي لباس عروس تمامي مدل هاي مد نظر خود را مشاهده كنيد و اطلاعات آن لباس ها را يادداشت كنيد و در نهايت براي انتخاب راحت تر و با مشورت با يكي از دوستان نزديكتان مدلي را كه از نظر جنس پارچه و نوع دوخت انتخاب كرده ايد را به طراح و خياط لباس عروسيتان واگذار كنيد اگر دنبال شباهت ميان لباسي كه ديده ايد و لباسي كه مي خواهيد به تن كنيد بسيار زياد باشد حتما جزئيات را به طور دقيق به خياط خودتان توضيح دهيد. تا بعد از اتمام كار همان چيزي باشد كه انتظارش را داشته ايد.

ارتباط خود را با فروشنده يا طراح لباس حفظ كنيد

معمولا در انتخاب لباس عروس هميشه استرس هايي وجود دارد كمبود وقت و رفتن سراغ ديگر كار هاي مراسم مي تواند اين نگراني را بيشتر كند اما شما حتي اگر خيلي مشغله داريد و يا شاغل هستيد يا بسيار سرگرم خريد جهيزيه يا تداركات ديگر براي عروسي هستيد با وجود تمام اين مشكلات ومسائل نمي توانيد بيشتر از يك روز در هفته به طور كامل به خود اختصاص دهيد، باز هم سعي كنيد يك روز از هفته را انتخاب كنيد و به طراح لباس خود سر بزنيد و از روند كار دوخت اطلاع داشته باشيد مشخص است كه اين گونه مي توانيد بدانيد دقت و توجه لازم نسبت به طرح مورد نظر شما صورت مي گيرد يا خير و وقتي ايرادي يا مشكلي در نوع دوخت صورت گرفته باشد قبل از اتمام كار و تحويل سفارش شما رفع شود.

قيمت لباس عروس

دقيقا بيان كنيد كه لباس عروس شما چه حسي را به مهمان ها انتقال دهد؟

كاملا واضح و مشخص است كه انتخاب مدل لباس عروس يك نظر كاملا شخصي و سليقه اي است اما از آنجايي كه اين لباس از مهمترين و قشنگ ترين لباس هاي زندگي هر شخصي است دقت در نوع و انتخاب ان بسيار مهم است. بسياري از عروس خانم ها لباس هاي كار شده و تزئيني و مجلسي دوست دارند و تعدادي هم لباس هاي ساده و آستين دار و …

مطالعه كنيد :   انتخاب لباس عروس مناسب

بسياري از افراد با توجه به عقايد خود لباس عروسي شان را انتخاب مي كنند. اينجا هم باز نظرها و سليقه كاملا با هم متفاوت است زيرا عده اي از عروس خانم ها به دنبال لباسهاي دكلته و برخي لباس هاي پوشيده را پسند مي كنند.

بازخورد خود را به فروشنده نشان دهيد

شما بايد بازخورد خود را به فروشنده نشان دهيد و تمام چيز هاي كه از لباس مورد نظرتان انتظار داريد را به طور كامل بيان كنيد بعضي از عروس خانم ها خجالت مي كشند اين تفكر غلط كه بيان ديدگاه ها در مقابل فروشنده خوب نيست شما را از انتخاب در حالت نامناسب باز ميدارد شما نبايد فراموش كنيد كه اين لباس فقط يك بار بر تن شما خواهد رفت پس در انتخاب ان نهايت دقت را داشته باشيد و حتما با فروشنده مشورت كنيد و مطمئن باشيد با اين كار شما تجربه يك خريد به ياد ماندني از انتخاب لباس عروسي تان را خواهيد داشت.

از راحت بودن لباس اطمينان كسب كنيد

روز عروسي شما بي شك مهم ترين روز زندگي شما است و در آن روز بيشتر از زمان هاي ديگري بايد سر پا و اكتيو باشيد داشتن لباس عروس مناسب و راحت اين روز را برايتان صد چندان زيبا مي كند چون وقتي احساس راحتي داشته باشيد روزتان را هم خوب سپري خواهيد كرد و از مراسم لذت خواهيد برد. شما بايد وقتي كه لباس تان را از خياط يا مزون تحويل گرفتيد بهتر است كه براي مدتي آن را تن كنيد، كمي راه برويد، غذا بخوريد حتي برقصيد و هر فعاليت روزمره اي انجام دهيد تا مطمئن شويد در روز مراسم علاوه بر زيبايي شما احساس راحتي در لباس را خواهيد داشت. لباسي را كه تهيه مي كنيد بايد سايز شما باشد. اگر قصد اضافه وزن يا كاهش آن را داريد، لباسي تهيه كنيد كه امكان گشاد يا تنگ كردن آن وجود داشته باشد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]