خرید بک لینک
تور دبی
خرید توتون توتون
آرايش صورت مخصوص مهماني ها راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

آرايش صورت مخصوص مهماني ها  

آرايش صورت مخصوص مهماني ها : داشتن صورت زيبا و باوقار يكي از مهم ترين خواسته هاي همه افراد است؛ و همان طور كه مي دانيد بيشتر خانم ها و در واقع همه خانم ها نسبت به چهره خود شان حساس هستند و اين حساسيت باعث شده تا آن ها هميشه تمايل داشته باشند تا براي شركت در مهماني ها و مجالس مختلف تغييرات مثبتي را در چهره و موهاي خودشان ايجاد كنند.

آرايش صورت مخصوص مهماني

شما هم اگر به يك مهماني دعوت شديد و دوست نداريد كه يك آرايش جلف و زننده داشته باشيد و صورت شما حالت طبيعي داشته باشد؛ و آرايش شما كاملا طبيعي جلوه كند ما براي شما و داشتن يك ارايش منظم و خوب يك چيز را توصيه مي كنيم و آن هم دانستن راز شناخت آرايش هر يك از بخش هاي صورت است شما با شناخت نوع آرايش مي توانيد به راحتي تمام مشكلات صورت تان را محو كنيد؛ و از آن جايي كه آرايش چهره بر روي جواني و شادابي چهره شما بسيار تاثيرگذار است اگر در ميكاپ خودتان از مواد آرايشي با كيفيت و عالي استفاده كنيد به طور حتم مي توانيد با چهره اي ايده آل در امهماني شركت كنيد.

تكنيك آرايش ملايم

هميشه هم خوب نيست كه طوري آرايش كنيد كه صورت شما علاوه بر زيبايي بلكه زشت تر هم به نظر برسد معمولا آراستگي ظاهري بيشتر در روزهايي كه براي مهماني و ديد و بازديد ها است اهميت پيدا مي كند اما همان طور كه گفتيم آرايش زياد و سنگين، چيزي از زيبايي نيست و اين نوع ارايش فقط بيانگر اين است كه شما از اصول زيبايي و آرايشي هيچ شناختي نداريد پس شما ابتدا بايد اصول يك آرايش ملايم روزانه را بياموزيد تا بتوانيد يك آرايش زيبا و متناسب را براي خودتان انجام دهيد؛ و مهم نكته اول از همه بايد در انتخاب لوازم آرايش مورد استفاده خودتان دقت كنيد.

كرم پودر

بيشتر كرم پودر ها بعد از استفاده روي پوست خوب نشان نمي دهند در انتخاب كرم پودر مناسب خودتان سعي كنيد از كرم پودرهاي كه داراي مرطوب كننده هستند و خيلي راحت تر روي پوست صورت مي خوابند استفاده كنيد. كرم پودر مايع خيلي سبك تر از انواع ديگر پودر ها است و معمولا اين نوع پودر خيلي بهتر جذب پوست مي شود استفاده از ضد آفتاب هم خيلي مناسب است. سعي نكنيد كه براي از بين بردن چين و چروك صورتتان از كرم پودر بيشتري استفاده كنيد. چون نه تنها پوشش نمي دهد بلكه باعث مي شود چروك پوستتان برجسته تر و چهره را پيرتر نشان مي دهد.

كانسيلر

در تعريف كانسيلر بايد گفت كه كانسيلرها در واقع همان كرم‌ پودرهاي فشرده روشن و رنگي هستند كه براي پوشاندن تيرگي پوست تان شما مي‌توانيد آنها را قبل يا بعد از كرم پودر استفاده كنيد البته بيشتر افرادي كه از كانسيلر استفاده مي كنند مي‌گويند كه بهتر است كانسيلر بعد از كرم‌پودر زدن استفاده شود. شما براي رفع سياهي كه در دور چشم ممكن است باشد نبايد هيچ وقت از كانسيلر پوشش دهنده لك پوست استفاده كنيد؛ و از آن جايي كه اين كانسيلر ها براي رفع لك بسيار غليظ هستند پس شما نمي توانيد براي پوست نازك زير چشم تان از آن كانسيلر استفاده كنيد. براي برطرف كردن خستگي چشم هايتان بهتر است كه ابتدا با برس كانسيلر زير چشم ها رو نقطه گذاري كنيد وسپس نقطه ها رو با انگشت خودتان آرام پخش كنيد در اين صورت خستگي چشم ها برطرف مي شود.

 

ريمل ضد آب

استفاده از ريمل به عنوان يكي از ابزار زيبايي چشم هميشه مورد توجه بوده است و در بين ريمل ها معمولا بيشتر خانم ها از ريمل ضد آب استفاده مي كنند ان هم بيشتر به اين علت كه اينن نوع ريمل در برخورد با آب كمتر زيرچشم مي ريزد و مشكل سياهي زير چشم ندارد به همين دليل مورد توجه است ولي استفاده زياد از اين ريمل به خاطر فرمول قوي كه در خودش دارد مژه ها را خشك و اغلب با بالا رفتن سن مژه فرد نازك مي شود. براي اينكه مژه هايتان را حجيم تر نشان دهيد و براي زيباتر شدن چشم هايتان بهتر است كه روي محل رويش مژه را مداد قهوه اي يا سياه بكشيد و سپس از يك ريمل سبك و نه ضدآب به مژه هايتان حالت بدهيد.

بيشتر بدانيد : انتخاب ريمل مناسب

شما در هنگام فرچه زدن مژه هايتان براي سهولت كار مي توانيد از دو نوع فرچه استفاده كنيد. يك فرچه كوچك و يك فرچه بزرگ براي مژه هاي بالايي. توجه داشته باشيد كه فرچه ريمل را براي اينكه مواد زيادي به خودش نگيرد قبل از استفاده به لبه ريمل بكشيد با اين كار مواد زيادي روي مژه نمي ماند و در نتيجه مژه هايتان به هم نمي چسبد. تكنيك ديگر در ريمل زدن اين كه ريمل را ابتدا به نوك مژه ها بزنيد تا آنها را دانه دانه كند و در نهايت از انتهاي مژه به سمت بالا بكشيد.

آرايشگاه عروس

سايه

سايه ها براي زيبا كردن چشم ها كاربرد دارند فقط بايد نحوه سايه زدن را بلد بود. براي آرايش چشم با سايه شما بايد يك رنگ كمي تيره تر از رنگ پوست خودتان را انتخاب كنيد. در انتخاب نوع سايه بين سايه مات و براق استفاده از سايه هاي براق مخصوصا در سنين بالا موجب نمايان شدن چروك هاي ريز پلك مي شود سايه هاي مات بيشتر از ساير سايه ها امروزه استفاده مي شود چون سايه هاي مات زيبايي چهره فرد را بيشتر مي كند. شما هم اگر دنبال يك رنگ براي سايه خودتان هستيد مي توانيد رنگ هاي مثل خاكستري، هلويي، بنفش و…براي چشم هايتان استفاده كنيد. براي كساني كه مشكل افتادگي پلك دارند براي رفع يه خط چشم باريك و به سمت گوشه بيروني چشم ها بكشند. در سايه زدن بايد رنگ سايه را به تدريج از تيره به روشن بزنيد تا طيف رنگي ملايمي داشته باشد و سايه تان خط و لبه نداشته باشد.

رژ لب

رژ لب در واقع تكميل كننده ارايش صورت است شما هر چقدر هم ميكاپ داشته باشيد اگر رژ لب نداشته باشيد خيلي بي روح ديده مي شويد رژ لب انواع رنگ و شكل هاي متنوعي دارد كه تك تك آن ها از محبوبيت خاصي بين خانم ها برخور دار است. اگر شما در سن ميانسالي به سر مي بريد و براي يك مهماني دنبال يك رژ مناسب سنتان هستيد پيشنهاد ما اين است كه بهتر است شما از رژلب با رنگ روشني استفاده كنيد از آن جايي كه حجم لب با بالارفتن سن كمتر مي شود رنگ روشن لبتان را حجيم تر نشان مي دهد و استفاده از رژلب هاي با رنگ تيره را فاصله بگيريد چون رنگ تيره بر عكس روشن در هر كجا كه استفاده مي شوند كوچك كنند ان قسمت هست و باعث مي شود تا سفيدي دندان هايتان هم كمتر ديده شود.

ابرو

شما اگر در سني به سر مي بريد كه رشد ابرو هايتان كم شده و ابروهاي كم پشتي داريد و مخصوصا اگر در سن ميانسالي به سر مي بريد. بهتر است كه زياد به ابرو هايتان دست نزنيد چون زياد اصلاح كردن ابرو باعث توقف رشد ابرو و كم پشت شدن آن مي شود. براي پر كردن نواحي خالي ابرويتان مي توانيد با كمك يك مداد و يا يك سايه ابرو از قسمتي از ابرو كه خالي است را پر كنيد. در گام اول مداد ابرو را برداشته و با ضربه هاي كوچك و نرم محيط خالي را پر كنيد. درگام بعدي شما مي توانيد با استفاده از يك برس ابرو، يك لايه پودر سايه روي مداد بماليد و براي نرم كردن ابرو و تركيب آنها با هم از شانه ابرو استفاده كنيد. در انتخاب رنگ براي ابرو معمولا رنگ هايي را انتخاب كنيد كه با تيره ترين قسمت از موهايتان هماهنگ است تا بتوانيد اثر آن را در ابرو هايتان مشاهده كنيد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]