خرید بک لینک
تور دبی
خرید توتون توتون
كانتورينگ و استروبينگ راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

كانتورينگ و استروبينگ

كانتورينگ و استروبينگ : از آن جايي كه اين شعار از قديم الايام باب بوده است و ما بيشتر جاها اين جمله را شنيده ايم كه زيبايي در سادگي است. پس داشتن صورتي زيبا با آرايش ملايم براي خانم ها يك حسن خوب محسوب مي شود، چون همان طور كه گفتيم زيبايي در سادگي است. امروزه آرايش غليظ و زننده ديگر در ميان خانم ها محبوبيت ندارد و سبك بيشتر آرايش ها لايت هستند. شما پس اگر خواهان ياد گرفتن آرايشي لايت و ويژه هستيد ما در اين مقاله براي شما يكي از تكنيك هاي آرايش را كه روش كانتورينگ است كه اين روش آرايش به تعادل ميكاپ صورت شما كمك مي كند و شادابي و زيبايي خاصي به آن مي بخشد را به شما معرفي مي كنيم.

كانتورينگ و استروبينگ

كانتورينگ و استروبينگ معمولا دو تكنيكي است كه اين تكنيك ها براي اصلاح نقص ها، پر رنگ كردن نقاط قوت صورت و عالي جلوه دادن آرايش صورت به شما كمك مي كند و از انجايي بيشتر خانم ها براي انجام ارايش ها پول زيادي را صرف رفتن به ارايشگاه ها مي كنند شما با اموزش اين روش نياز به هزينه و صرف وقت زيادي نيستيد و با خيال راحت مي توانيد حتي در منزل خودتان صورتتان را ميكاپ كنيد؛ و با استفاده از اين روش شما يك آرايش سبك و ملايم داشته باشيد، توجه داشته باشيد كه اين نوع آرايش را شما نبايد به عنوان آرايش روزانه خود استفاده كنيد چون ممكن است به پوست شما آسيب برساند.

بهترين آرايشگاه عروس در تهران : سالن آرايش عروس

كانتورينگ

استفاده از كانتورينگ در نحوه ارايش بدين معنا است كه كانتورينگ يكي از مراحل آرايش مي باشد كه اين كانتور نواقص اجزاء صــورت را به خوبي مي پوشاند؛ و شما خيلي راحت با ااستفاده از اين تكنيك آرايشي مي توانيد كه چهره خود تان را به فرم ايده آل برسانيد. در كانتورينگ صورت از اصولي ترين نوع گريم با كانتورينگ، داشتن كرم پودر مايع مناسب در اولويت است.

كانتورينگ

شما در گام اول بايد در انتخاب كرم پودرتان دقت داشته باشيد و از آن جايي كه كرم پودر مايع بسيار راحت تر و روان تر روي پوست پخش مي شود اين نوع كرم پودر سبك را كه خيلي بهتر از نوع ديگر آن است انتخاب كنيد. كرم پودري را كه براي خودتان انتخاب مي كنيد بايد از لحاظ رنگ و نزديك بودن به رنگ پوست تان باشد و حتما دقت داشته باشيد كه در مصرف كرم پودر ها زياده روي نكنيد تا حالت طبيعي پوستتان از دست نرود و پوستتان حالت مصنوعي نداشته باشد.

ابزارهاي لازم براي كانتورينگ :

  • پالت كانتورينگ
  • براش هاي مخصوص كانتورينگ
  • براش كانتورينگ
  • براش هايلايت
  • براش تركيب

پالت كانتورينگ :

امروزه بيشتر شركت ها و كمپاني هاي توليد محصولات آرايشي و بهداشتي پالت هاي كانتورينگ رو به صورت مجزا ارائه مي كنند. معمولا اين پالت هاي كانتورينگ از دو يا چند رنگ هستند و حتما در بين رنگ ها بايد يك رنگ خيلي روشن و يا يك رنگ خيلي تيره وجود داشته باشد. رنگ پوست شما در انتخاب رنگ پالت شما تاثير دارد پس فراموش نكنيد كه اين مورد به تيره يا روشن بودن پوستتان بستگي دارد. معمولا در پالت كانتورينگ رنگ روشن صورت را بزرگتر و برجسته تر مي كند و برعكس آن رنگ تيره صورت شما را كوچكتر و نامشخص تر نشان مي دهد.

براش هاي مخصوص كانتورينگ :

شما براي اينكه نتيجه خوبي از روش كانتورينگ بگيريد پس بايد همه رنگ ها به خوبي با هم تركيب شوند براي اين تركيب شما نياز به براش هاي مخصوص هستيد كه ما آن ها را برايتان معرفي خواهيم كرد.

براش كانتورينگ :

اين براش كه مخصوص زدن كرم پودر هاي مايع روي پوست است و از آن جايي كه سر سفت و محكمي دارد مي تواند هر نوع كرمي را روي سطح پوست صورت به طور يكنواخت پخش كند.

براش هايلايت :

براي استفاده از هايلايتر و كرم مناسب است كاربرد اين براش براي دقيق تر كردن مواد آرايشي روي پوست است چون شكل گرد بودن سر اين براش و صاف بودن آن باعث شده است تا شما با اين براش راحت تر بتوانيد محصولات آرايشي را دقيق تر بر روي پوست تات پخش كنيد.

براش تركيب :

كاربرد اين براش در مرحله پايان كار انجام مي گيرد وشما بايد از اين براش براي تركيب كردن رنگ هاي تيره و روشن استفاده كنيد با اين براش مي توان خط هاي كه روي پوست تان به طور واضح و مشخص مانده اند را از بين برد و آرايش صورت را خيلي طبيعي تر كرد.

مشخص كردن مرز نقاط تيره و روشن كانتورينگ

شما در ادامه كار گريم با براش مخصوص ابتدا دو رنگ تيره و روشن كه در قسمت هاي مشخص صورت زده ايد را با براش خوب مخلوط كنيد و حتما توجه داشته باشيد كه اين تركيب كردن بايد به شكلي باشد كه سايه و برجستگي هاي آن منطقه صورت مشخص باشد درمرحله آخر براي اينكه آرايش خود تان را بوسيله كانتورنيگ تمام كنيد كل صورت را با پودر بپوشانيد و آرايش صورت را تكميل كنيد. احيانا اگر لازم ديديد در قسمتي از نواحي تيره كانتورينگ را تيره تر كنيد مي توانيد براي اين كار از پودر برنزه استفاده كنيد.

استروبينگ (برق انداختن صورت)

استروبينگ

همراه با روش كانتورينگ روش آرايشي استروبينگ هم امروزه به يكي از جديدترين تكنيك هاي آرايش صورت تبديل شده است. شما در اين تكنيك با استفاده از روش هايلايت كردن بجاي زدن سايه تيره از رنگ روشن استفاده مي كنيد پس برعكس كانتورينگ نيازي به تركيب سايه هاي تيره و روشن در اين روش نيست و صرفا اين هايلايت براي درخشان تر شدن صورت انجام مي شود.

بيشتر بخوانيد : آرايشگاه عروس تهران

اين روش نياز به دقت بيشتري دارد پس با دقت و ظرافت انجام دهيد پس هنگامي كه برق انداختن صورت شما با رعايت كردن تموم جزئياتي كه به شما توصيه كرديم به پايان رسيد شما با يك كرم پودر تيره تر مي توانيد آرايش تان را تكميل تر كنيد. از پنكك يا رژ گونه براي تيره كردن مي توانيد استفاده كنيد پس براي اين كار مقداري از پودر را رو روي براش مخصوص بزنيد وبراي آن قسمت هايي كه دوست داريد تا كمي فرو رفته تر ديده بشود بهتر است كه رنگ نزنيد تا تركيب آرايش تا برهم نخورد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]