خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
قيمت انواع گريس راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

گريس , قيمت انواع گريس صنعتي Grease , رنگ گيريس چه تاثيري بر روان كار دارد؟ : استفاده از گريس به منظور روان كاري از سابقه ي طولاني برخوردار مي باشد كه بنا به شواهد موجود در دوران مصر باستان و حتي پيشتر از آن زمان نيز مورد استفاده در روان كاري قرار مي گرفت . پيشرفت ها و تحولات بزرگي كه درباره ي انواع مختلف گريس , تا قرن نوزدهم كه تا پيش از كشف نفت خام بود با دقت كافي مورد ثبت قرار نمي گرفت . گريس هاي روان كاري را بر مبناي زبري , نرمي و غيره …., در فضاي ارزيابي و مورد آزمايش قرار مي دادند .

در اين دو قرن اخير و علي الخصوص در اين چند ده سال در زمينه ي توسعه و تحول عظيم انواع مختلف گريس ها از جمله گريس هاي پايه ي ليتيوم و يا گريس هاي ليتيوم كميلكس – گريس آلومينيوم كمپلكس – گريس كلسيم سولفات – گريس باريم كمپليكس – گريس پلي اوره و بسياري از گريس هاي ديگر در اين سالهاي اخير رشد و پيشرفت روز افزوني داشته است كه واقعا قابل چشمگير و ستودني مي باشند . جالب است كه بدانيد گريس هاي روان كاري امروزه هم در مبناي زبري و نرمي و يا بوي خود مورد قضاوت قرار دارد .

با اين حال تاثير اين عوامل بر سرويس دهي و كيفيت گريس ها تاثير چنداني ندارد . هر چند كه عواملي كه بر كاربرد گريس ها تاثير فراواني دارد اغلب ناديده گرفته مي شوند . عواملي همچون قوام و دوام مكانيكي – توان تحمل فشار – مقاومت در برابر آب – پايداري در برابر اكسيداسيون و همچنين ماندگاري و مقاومت آتن در دماهاي بالا و بيشتر كه چنانكه گفته شد بر عملكرد مثبت گريس ها تاثير منفي دارد , ديده نمي شود .

قيمت گريس

قيمت گريس

تعريف گريس

براي اينكه بدانيم گريس چيست بايد در ابتدا آن را تعريف كنيم . گريس به ماده ي جامد يا نيمه جامدي گفته مي شود كه داراي گرانروي زيادي است و از مشتقات تركيبي چند صابون يا نفت به وجود آمده است . در ساختار اين ماده از پركننده هاي استفاده شده است كه به قطعاتي كه متحرك هستند و با فشار زيادي كار مي كنند بچسبد و جدا نشود .

  • خواص فيزيكي گريس
  • گريس ها چه كاربردي دارند به عبارتي نوع كاربرد آن ها
  • مواد افزودني استفاده شده در آن ها
  • گريدهاي گريس
  • حداقل و حداكثر دماي مجاز عملياتي
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]