ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
قيمت انواع گريس راهنماي عروسي
راهنماي عروسي
نوشته شده در تاريخ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ توسط مهدي | نظرات (0)

گريس , قيمت انواع گريس صنعتي Grease , رنگ گيريس چه تاثيري بر روان كار دارد؟ : استفاده از گريس به منظور روان كاري از سابقه ي طولاني برخوردار مي باشد كه بنا به شواهد موجود در دوران مصر باستان و حتي پيشتر از آن زمان نيز مورد استفاده در روان كاري قرار مي گرفت . پيشرفت ها و تحولات بزرگي كه درباره ي انواع مختلف گريس , تا قرن نوزدهم كه تا پيش از كشف نفت خام بود با دقت كافي مورد ثبت قرار نمي گرفت . گريس هاي روان كاري را بر مبناي زبري , نرمي و غيره …., در فضاي ارزيابي و مورد آزمايش قرار مي دادند .

در اين دو قرن اخير و علي الخصوص در اين چند ده سال در زمينه ي توسعه و تحول عظيم انواع مختلف گريس ها از جمله گريس هاي پايه ي ليتيوم و يا گريس هاي ليتيوم كميلكس – گريس آلومينيوم كمپلكس – گريس كلسيم سولفات – گريس باريم كمپليكس – گريس پلي اوره و بسياري از گريس هاي ديگر در اين سالهاي اخير رشد و پيشرفت روز افزوني داشته است كه واقعا قابل چشمگير و ستودني مي باشند . جالب است كه بدانيد گريس هاي روان كاري امروزه هم در مبناي زبري و نرمي و يا بوي خود مورد قضاوت قرار دارد .

با اين حال تاثير اين عوامل بر سرويس دهي و كيفيت گريس ها تاثير چنداني ندارد . هر چند كه عواملي كه بر كاربرد گريس ها تاثير فراواني دارد اغلب ناديده گرفته مي شوند . عواملي همچون قوام و دوام مكانيكي – توان تحمل فشار – مقاومت در برابر آب – پايداري در برابر اكسيداسيون و همچنين ماندگاري و مقاومت آتن در دماهاي بالا و بيشتر كه چنانكه گفته شد بر عملكرد مثبت گريس ها تاثير منفي دارد , ديده نمي شود .

قيمت گريس

قيمت گريس

تعريف گريس

براي اينكه بدانيم گريس چيست بايد در ابتدا آن را تعريف كنيم . گريس به ماده ي جامد يا نيمه جامدي گفته مي شود كه داراي گرانروي زيادي است و از مشتقات تركيبي چند صابون يا نفت به وجود آمده است . در ساختار اين ماده از پركننده هاي استفاده شده است كه به قطعاتي كه متحرك هستند و با فشار زيادي كار مي كنند بچسبد و جدا نشود .

  • خواص فيزيكي گريس
  • گريس ها چه كاربردي دارند به عبارتي نوع كاربرد آن ها
  • مواد افزودني استفاده شده در آن ها
  • گريدهاي گريس
  • حداقل و حداكثر دماي مجاز عملياتي
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]